محصولات سیسلی (Sisley)

sisley-banner

سیسلی (Sisley) یک تولید کننده لوازم آرایش و عطر فرانسوی است که در سال 1972 توسط Jean Francois Laporte و Roland de Saint Vincent تاسیس شد . این کمپانی در سال 1976 توسط Hubert d'Ornano خریداری شد و از آن زمان تا کنون به صورت یک مجموعه ی خانوادگی اداره می گردد. 
سیسلی در دهه 1970 یک کمپانی بسیار موفق در زمینه ی ارائه ی محصولات مراقبت از پوست گیاهی بود که با سه نقطه ی قوت خود یعنی کیفیت ، نوآوری و روحیه ی کارآفرینی ، توناست به سرعت به شهرت دست یابد. 
از همان ابتدای تاسیس ، سیسلی در صدد ورود به دنیای عطر و ادکلن بود اما این امر به طور جدی در دهه 1990 میسر گشت. سیسلی بیش از 28 رایحه را تا سال 2018 در کارنامه ی عطری خود وارد نموده که از این میان می توان به روایحی چون عطر زنانه سیسلی سیسلی ادو دی 3 ، عطر زنانه سیسلی ادو سوآر و عطر زنانه سیسلی اتروپیکال اشاره نمود. در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند سیسلی اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

محصولات سیسلی عمدتا از طریق فروشگاه های بزرگ با توزیع محدود به فروش می رسند. موسسات زیبایی و داروخانه در بسیاری از کشور ها برای عرضه ی محصولات سیسلی انتخاب شده اند. این محصولات در حال حاضر در بیش از 80 کشور جهان به فروش می رسند.  اکقر این محصولات نیز به طور مستقیم در فرانسه تولید و برای عرضه به بازار جهانی آماده می گردند.

بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338