محصولات اس اولیور (s Oliver)

s-Oliver-banner

اس اولیور (s Oliver) در سال 1969 در ویزبرگ - باواریا آلمان توسط فرایر تاسیس شد. او اولین بوتیک خود را با نام Sir Oliver افتتاح نمود که نامش از رومان معروف الیور توئیست اقباس شده است. اس الیور برای اولین بار با تولید پوشاک خود و ارائه ی طرح های منحصر به فرد ، ساده ترین راه را برای جذاب تر شدن انتخاب کردند. اس اولیور در حال حاضر ارائه طیف وسیعی از محصولات را که شامل لباس مردانه و لباس زنانه، لباس کودک ، لباس زیر، لباس شنا، کیف های دستی، کفش، جواهرات مد، عینک آفتابی، کمربند و عطر و ادکلن می باشد ، در دست تولید دارد.
اس الیور در سال 2006 با معرفی یک زوج عطر با نام عطر زنانه اس الیور هات ادیشن وومن و ادکلن مردانه اس الیور هات ادیشن من ورود خود را به صنعت عطر و ادکلن اعلام نمود. اس الیور از آن برندهایی که است عمده روایح خود را به صورت زوج مردانه و زنانه تولید نموده است . از میان محصولات پرطرفدار اس الیور می توان به عطر اس الیور زنانه کیو اس بای اس الیور و ادلکن اس الیور مردانه کیو اس بای اس الیور میل اشاره نمود . 
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند اس الیور اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

تا پایان سال 2011 ، شرکت اس الیور دارای بیش از 170 فروشگاه مستقل و بیش از 400 فروشگاه مجوز و تقریبا 2000 فروشگاه و بوتیک در بیش از 30 کشور بود . این شرکت توانسته است از سال 1995 به طور گسترده ای رشد کرده و در میان 20 شرکت بزرگ مد قرار گیرد. اس الیور از سال 2006 سال 2017 توانسته بیش از 40 رایحه ی مختلف را به کلکسیون عطر و ادکلن خود اضافه نماید که تمامی آنها توسط عطرساز مشهور " سونیا کنستانت " طراحی شده است. 

بیشتر
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338