شاخه‌ها

محصولات پریسیلا پریسلی ( Priscilla Presley)

Priscilla-Presley-banner

پریسیلا پریسلی ( Priscilla Presley) همسر سابق الویس پریسلی و مادر لیسا ماری پریسلی، با نام کامل پریسیلا آگ واگنر ، در سال 1945 متولد شد. او قسمتی از دوران کودکی اش را در آلمان گذراند و در همن جا بود که در سن 14 سالگی برای نخستین بار با الویس پریسلی ملاقات کرد. آنها در سال 1968 با هم ازدواج کردند و در سال 1973 از هم جدا شدند. پریسیلا پس از طلاق تصمیم به افتتاح یک فروشگاه با همکاری دوستش اولیویا بیس ، گرفت و به فعالیت در زمینه ی مد و سبک زندگی مشغول شد. 
نخستین عطر او در سال 1991 با نام عطر پریسیلا پریسلی مومنت روانه ی بازار شد و توانست توجه بسیاری را به خود معطوف نماید. کمپانی پریسیلا پریسلی تا سال 2000 توانست 10 رایحه را به این مجموعه اضافه نماید که بی شک عطر زنانه پریسیلا پریسلی ایندیا سامر این مجموعه را می توان موفق ترین آنها دانست. 

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند پریسیلا پریسلی اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

پریسیلا که سالها رویای هنرپیشگی و مدلینگ را در سر داشت در سال 1983 برای نخستین بار در یک سریال امریکایی به ایفای نقش پرداخت و در سالهای بعد در کنار بازیگری به مدلینگ نیز مشغول شد. در سال 1988 ، پس از نامزد شدن پریسیلا برای بازی در فیلم The Goblin Naked Gunn بود که او توجهش به دنیای عطر و ادکلن جلب شد و در سال 1991 برند خود را در این عرصه افتتاح نمود. 

بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0