دوربین، عکاسی و فیلمبرداری 

 • دوربین عکاسی
  دوربین عکاسی

  دوربین عکاسی حرفه ای دوربین عکاسی کانن نیکون و دوربین عکاسی سونی و چاپ سریع ارشاکو دراین قسمت تمام دوربین های عکاسی دیجیتال و دوربین های عکاسی حرفه ای را به ترتیب شرکت های سازنده و قیمت فروش دوربین عکاسی دسته بندی و به معرفی و مشخصات فنی، امکانات، ویژگی ها، و قیمت انواع لنزهای عکاسی کانن، نیکون، سیگما، سامیانگ، کارل زایس و توکینا، ویژگی ها، و قیمت انواع انواع لنزهای نموده است. 

 • لوازم جانبی دوربین عکاسی و فیلمبرداری
  لوازم جانبی دوربین عکاسی و فیلمبرداری

  امروزه با گسترش تکنولوژی و فضای مجازی، ثبت لحظه به لحظه وقایع خوشایند و گاهی ناخوشایند زندگی، به یکی از فعالیت های روزمره افراد مبدل گردیده است. تلفن های هوشمند شاید اصلی ترین نقش را در این زمینه داشته باشند. اما این عادت روزمره برای برخی افراد فراتر رفته و به یک علاقه مندی بدل شده است که هر روز نیز بر تعداد این علاقه مندان افزوده می گردد. 
  جایگزینی دوربین های دیجیتال با دوربین های آنالوگ و تولید فناوری های جدید در راستای ارتقاء کیفیت تصاویر، علاوه بر ایجاد بازار رقابت در بین تولیدکنندگان دوربین های عکاسی و فیلمبرداری ، همچون سونی ، نیکون ، کانن و پاناسونیک، توانسته بخشی از دقت و مهارت مورد نیاز را نیز مرتفع سازد. با این وجود هم کار برای عکاسان آماتور آسانتر گشته و هم کمک شایانی به تحقق ایده ها و ثبت تصاویر خلاقانه تر توسط عکاسان حرفه ای نموده است. علاوه بر دوربین ها ، لوازم جانبی آنها نظیر لنز ، سه پایه ، فیلترهای لنز ، کارت های حافظه و ...نیز گامی مهم در این صنعت برداشته اند. 
  فروشگاه اینترنتی ارشاکو با ارائه محصولات اصل و به روز دنیا، با قیمت مناسب، در صدد است به دوستداران این صنعت در راستای به فعلیت رسیدن ایده هایشان کمک نماید. 

در صفحه
نمایش 1 - 16 از 312 آیتم
نمایش 1 - 16 از 312 آیتم
دوربین، عکاسی و فیلمبرداری

انواع دوربین از جمله دوربین فیلم برداری و دوربین عکاسی، دوربین های ورزشی، تلسکوپ ، دوربین های مداربسته و امنیتی و کلیه لوازم جانبی مورد نیاز در این بخش قرار می گیرد. دوربین عکاسی حرفه ای کنون و نیکون و دوربین های حرفه ای سونی 

منو

مقایسه 0
021-55591338