محصولات اورلان (Orlane)

Orlane-banner

اورلان (Orlane) یک خانه فرانسوی است که در مراقبت از پوست تخصص دارد. محصولات لوکس و در عین حال ساده از خانه زیبایی اورلان ، نتیجه 60 سال تجربه در مراقبت از زیبایی و پیری است. محصولات اورلن بر اساس علم، عملکرد، لذت بردن است که می خواهد به هر زن ارائه دهد . این محصولات پوست را بازسازی می کنند تا پوست مجددا عملکردهای مختلف خود را فعال نموده و تعادل طبیعی خودرا حفظ کند.
خانه Orlane به عنوان یک خانه ی عطر و ادکلن توسط ژان د آلبرت در سال 1946 تاسیس شد. او با معرفی نخستین عطر خود با نام  Ecusson بسیار موفق عمل نمود و از این رو تصمیم به تغییر نام کمپانی خود به اورلان نمود. 
این کمپانی در طول سالها فعالیت خود در زیمنه ی محصولات زیبایی و عطر و ادکلن ، توانسته بیش از 15 رایحه را به کلکسیون روایح خود اضافه نماید . عطر مردانه اورلان دریک نخستین رایحه ی مرانه ی این کمپانی است که در سال 1978 معرفی گردیده است. کمپانی اورلان روایح خود را با همکاری افرادی همچون کارین Dubreuil، انریکو Scartezzini، Shyamala Maisondieu، اولیویه Gillotin و ریچارد Herpin ساخته است.
در فروشگاه ارشاکو محصولات زیبایی و عطر و ادکلن برند اورلان اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

در اواخر دهه 40 این خانه اولین کرم حاوی مواد تشکیل دهنده فعال را برای پوست ایجاد کرد. اولین موسسه در پاریس افتتاح شد. در سال 1966 موسسه جدید ORLANE در پاریس افتتاح شد. این موسسه فقط به عنوان یک مترجم زیبایی برای مشتریان خود خدمت نکرده، بلکه یک مرکز آموزشی برای آرایشگران بود که روزانه بیش از 100 مشتری را میزبانی می کرد. همچنین در این محل است که در آن درمان ها، دستگاه ها و تکنیک های نوین اورلان همراه با هر محصول جدید این کمپانی معرفی می گردد.

بیشتر
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
  • عطر و ادکلن مردانه اورلان دریک ادو تویلت Orlane...

    اورلان (Orlane)

    194,000تومان موجود - دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی
    پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) :  برای خرید عطر مردانه دریک Orlane  کافی است تماس بگیرید و یا کد 6456 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.
    - +
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338