شاخه‌ها

محصولات راجر اند گالت (Roger & Gallet)

Roger-and-Gallet-banner

راجر اند گالت (Roger & Gallet) یک خانه ی عطر فرانسوی است که توسط چارلز آرماند روگر و چارلز مارتل گالت در سال 1862 تاسیس شده است . البته فعالیت آنها چند سال پیش از تاسیس برند آغاز شده بود. در سال 1806، ژان ماری فرینا یک کسب و کار موفقیت آمیز را در زمینه ادکلن راه اندازی نمود که بر اساس فرمول تاریخی عمویش ، یوهان ماریا فرینا ، در دهه 1700 میلادی ایجاد شده بود . ژان ماری فرینا در سال 1862 شرکت خود را به راجر و گالت فروختو این دو نفر این فرمول محبوب را تحت نام ادکلن Jean Marie Farina Extra Vieille  تولید کردند. تولیدات آنها تنها به عطر ختم نشد . بلکه این فرمول را در صابون های عطری ، شمع و دیگر محصولات عطری آن دوره نیز تولید نمودند. از آن زمان تا کنون همواره این عطر جزئی از تولیدان راجر اند گالت بوده است. 
راجر اند گالت از سال 1806 تا سال 2017 توانسته بیش از 40 رایحه ی بی نظیر را به مجموعه ی خود اضافه نماید که در این میان می توان به عطر هایی چون عطر راجر اند گالت مردانه اوپن و ادکلن راجر اند گالت مردانه اوپن وایت به عنوان برخی از جدیدترین های این کمپانی فرانسوی اشاره نمود. 
در فرشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند راجر اند گالت اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

شرکت راجر اند گالت نام خود را با صابون های لوکس و حمام خود معتبر نمود که در سال 1879 برای اولین بار با لوگوی خود ، با کاغذ ابریشمی و مهر و موم که هنوز هم در حال استفاده هستند، ظاهر شد. شرکت راجر اند گالت در قرن 21 مدعی ساخت عطرهایی با گیاهان نادر و روغن های ضروری شد که آنها را در بسته بندی شیک و متمایز به بازار عرضه کرد . کمپانی راجر اند گالت در سال 2008 توسط یک شرکت لوازم آرایشی خریداری شد . راجر و گالت در حال حاضر انواع عطر، محصولات بدن و شمع ها را در انواع مختلفی از مردان و زنان عرضه می کند. 


بیشتر
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0