شاخه‌ها

محصولات پرنسس مارینا دبوربن (Princesse Marina De Bourbon)

marina-de-bourbon-banner
پرنسس مارینا دبوربن (Princesse Marina De Bourbon) یک خانه عطر فرانسوی است که توسط مارینا گاسری ساخته شده است . او همسر شاهزاده اندره بوربن پارما است . آندره بوربون عضو بوربن باستانی سلسله پارما است که اعضای آن بر فرانسه، ناوار، ناپل، و بخشی از اسپانیا حکومت کرده اند .
در مدت بسیار کوتاهی بعد از ازدواج ایشان، پرنسس مارینا کار خود را به‌عنوان یک طراح داخلی آغاز کرد و به‌واسطه سلیقه و کار منحصربه‌فردش اعتماد افراد مشهور و ثروتمند اروپائی زیادی به خود جلب کرد. بوتیک او در پاریس برای برای اشیاء و لوازم دکور عجیب و غریبش بسیار شهرت یافت. او که رویای تولید عطر را در سر داشت ، در سال 1994 نخستین عطر خود را با نام عطر Marina De Bourbon تولید و معرفی نمود. او تا سال 2017 بیش از 49 رایحه ی لوکس و منحصر به فرد را به مجموعه روایح خود اضافه نموده است که در طراحی شیشه ی بسیاری از آنها از میراث سلطنتی فرانسه و جواهرات روی تاج خانواده سلطنتی د بوربن الهام‌ گرفته شده است. از جمله جدیدترین محصولات کمپانی دی بوربون می توان به عطر مارینا دی بوربون کریستال رویال و ادکلن رویال مارینا اینتنس مارینا دبوربون اشاره نمود.
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند پرنسس مارینا دبوربن اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد.

مارینا گاچی در تاریخ 5 سپتامبر ، درست در روز تولد لوئیس XIV ، متولد شد. او دوران کودکی سختی را پشت سر گذاشت اما با آغاز جوانی ، ماریا به یک بانوی زیبا و بسیار مصمم مبدل گشت که تشنه ی آموختن بود.  به منظور تامین مالی تحصیلات خود، او در آرایشگاه معروف الکساندر پاریس به عنوان دستیار اصلی پذیرفته شد. مارینا به عنوان دستیار یکی از برجسته ترین طراحان مو در پاریس،  با برخی از ثروتمندان و قدرتمندان و مشاهیر اروپا آشنا شد. پس از اینکه این دایره اجتماعی را با افسون و هوش خود فتح کرد، به تراپز دعوت شد و در آنجا بود که شاهزاده ی خود، آندره بوربون از خانواده پارما را ملاقات کرد . آنها با هم به پاریس بازگشتند و در نهایت در سال 1960 ازدواج کردند.

بیشتر
نمایش 1 - 10 از 10 آیتم
نمایش 1 - 10 از 10 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0