شاخه‌ها

محصولات مارک باکستون (Mark Buxton)

Mark-Buxton-banner

مارک باکستون (Mark Buxton) تولید کننده یکی از عجیب ترین و پرطرفدارترین عطرهای جهان است. او عطرسازی است که در پشت رایحه های تجاری، هندسه ای بی بدیل را از روایح ساخته است که میلیون ها نفر از آنها استفاده کرده و تحسینشان می کنند. او اولین عطرساز تجاری بود که نام تجاری خود را بدون فریاد زدن، بدون فشار و با فروتنی ساخت. 
مارک باکستون برند خود را در سال 2008 تاسیس نمود و مجموعه ای از عطر و ادکلن های خود را تحت عنوان سری عطر های Discontinued, Old Collection را معرفی کرد. این کمپانی تا سال 2017 توانسته 13 رایحه ی بی نظیر را به کلکسیون عطرهایش ارد نماید که از میان آنها می توان به عطر اسپرت مارک باکستون وود آبستین ، عطر مارک باکستون سکچوآل هلینگ و ادکلن مارک باکستون دویل این دیسگاس اشاره نمود. 
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند مارک باکستون اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

مارک باکستون طرفدار عطرهای کلاسیک مانند Nahema، Eternity و Chanel شماره 5 است، اما با بسیاری از عطرسازان  معاصر همچون Comme de Garcons و Le Labo همکاری داشته است. مارک باکستون خود را "پسر عاشق"  توصیف می کند که تا شش ماه پیش از افتتاح برندش یک وبلاگ هم نداشت.
منافع مارک باختن در کنار عالم نویسنده در عطریات، با اتصال اکتشاف کیفیت بالا و زیبایی، در هم آمیخته است. نقاشی انگلیسی، عتیقه و غذا، بخشی از موزاییک شخصیت و دیدگاه جهانی عطر معروف است.
مجموعه شخصی او در سال 2008 توسط شرکای خود، که از نام مارک برای خط استفاده کرد، راه اندازی شد. عطرها در بطری های رنگی قرار داشتند. این مجموعه متوقف شد نام و حقوق Mark Buxton در سال 2011 خریداری شد. او تصمیم گرفت همه چیز را به تنهایی مدیریت کند. او با شعار "ساده بودن درجه نهایی لوکس است." توانسته به درجات بالای موفقیت در این عرصه دست پیدا نماید. 


بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0