محصولات جان کارلس براسو ( Jean Charles Brosseau )

jean-charles-brosseau-banner

فرانسوی جان کارلس براسو (Jean Charles Brosseau) یک طراح مد فرانسوی است. او در سن 25 سالگی ، پس از فارغ التحصیلی از مدرسه مد پاریس در سال 1955، خانه خود عطر را تأسیس کرد. در سال 1970، او یک بوتیک را در پاریس به نام "Place des Victoires"، افتتاح کرد که مکانی بود برای ارائه ی مد سطح بالا.
او در سال 1978 اولین تلاش خود را برای طراحی و تولید عطر آغاز نمود. او مخلوط های مصنوعی را همچون وانیل، هلیوتروپ و چوب کریستال که برای ایجاد یک پایه معطر لازم بود را ترکیب کرد و ترکیب به دست آمده را جذاب دانست . از این رو تصمیم گرفت آن را به سرانجام برساند. این عطر نهایتا در سال 1981 تولید و با نام عطر زنانه جان کارلس براسو امبر رز معرفی گردید. این عطر به محض معرفی در نیویورک به یکی از پرطرفدار ترین روایح تبدیل شد. 
این کمپانی تا سال 2017 توانسته بیش از 16 رایحه را به کلکسیون خود اضافه نمایدکه از این میان می توان به عطرهایی چون عطر زنانه جان کارلس براسو امبر پلاتین و عطر مردانه جان کارلس براسو اطلس سدر به عنوان برخی از برترین های ژان چارلز براسو اشاره نمود. 

در فروشگاه اینترنتی ارشاکو عطر و ادکلن برند جان کارلس براسو اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

عطر امبر رز جان کارلس براسو در فروشگاه معتبر گودمن نیویورک معرفی شد و قبل از آنکه به یکی از پرفروش ها در سراسر جهان تبدیل شود به یک دوست فوری با دوستداران عطرهای نیویورکی تبدیل شد .نت های آلدئیدها، هلو، چوب رزمی برزیل، ژرنیم، چوب صندل، ریشه وریز، ویتور، یلانگ ییلنگ، لیلی دره، سدر، گل رز، عسل، واریس، لوبیا تنکا، دارچین، مشک ، وانیل و هلیوتروپ ترکیبی بی نظیر بود که در اولین عطر این کمپانی بسیاری را به خود جذب کرد. سال 1987 عطر Fleurs d'Ombre Ombre Bleu ، با نت هایی از گندم، شکوفه پرتقال، لیلی دره، عسل، لیلی، میوه های خشک، زالزالک، یاسمن مصری، کهربا، مشک، بنزوین، وانیل و سدر نیز معرفی شد . این عطر به عنوان یک نسخه محدود راه اندازی شد. Ombre D'Or سومین خلقت بی نظیر جان کارلس براسو بود. 

بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338