محصولات له آرتیسان پرفیومرز (L Artisan Parfumeur)

lartisan_banner1

له آرتیسان پرفیومرز (L Artisan Parfumeur) یک برند نیش فرانسوی می باشد که در سال 1976 توسط جین لاپورته در پاریس تاسیس گردید . این کمپانی از پیش گامان دنیای عطر نیش می باشد که ساخت عطرهای را متفاوت و نوآورانه را ترویج داد . 
 برند L`Artisan Parfumeur بخاطر استفاده از روایح طبیعی و ساخت عطرهای غیر معمول مشهور است و بکار بردن نت های طبیعی و با کیفیت به همراه ایده های جدید گاهی ترکیب روایح کلاسیک و مدرن را در پی داشته و گاهی نتایجی حتی شوک آور که در زمان خود نکته ی قابل تاملی بوده است. ولی در مقابل قلب عاشقان عطر را که به دنبال روایحی با کیفیت ، هنری و خاص بودند ، ربوده و همچنان همین روند را ادامه داده است. 
له آرتیسان پرفیومرز تا سال 2017 بیش از 91 رایحه ی بی نظیر را به کلکسیون خود افزوده که تمامی آنها نیز میان زنان و مردان مشترک می باشند. عطر له آرتیسان پرفیومر فو دی ابسینت ، ادکلن له آرتیسان پرفیومر تراورسی دو بوسفوره و عطر اسپرت له آرتیسان پرفیومرز رز پرایوی را می توان به عنوان برخی از جدیدترین روایح این کمپانی نام برد.

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند له آرتیسان پرفیومرز اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد.

له آرتیسان پرفیومرز ، L'Artisan Parfumeur ، مارک شناخته شده در جهان است که همواره محبوبیت آن موجب افزایش تقاضا برای حضور محصولاتش در فروشگاه های عطر بوده و هست ، با این حال این کمپانی همچنان به سیاست خود در مورد توزیع منحصر به فرد ادامه می دهد و شهرت خوب محصولات را بهتر از هر تبلیغاتی می داند. 
بسیاری از عطرهای له آرتیسان نوآورانه هستند و به علت انحصاری بودن آنها، تشخیص عطرها عمدتا به سمت خبره های این صنعت سوق داده می شود. در سال 1976 این کمپانی یک عطر نوآورانه برای خانم ها ایجاد کرد که به شکل توپ و به رنگ زرد ساخته شده بود. تمام توپ ها برای این عطر با دست ساخته شدند و حاوی کریستال ریشه های گیاهی با بوی یکسان با عنبر سائل است. بوی کریستال ها حدود دو سال ماندگار است و پس از آن می توانند جایگزین شوند.

بیشتر
نمایش 1 - 17 از 17 آیتم
نمایش 1 - 17 از 17 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0