محصولات فراپین (Frapin)

Frapin-banner

فراپین (Frapin) نام یکی از قدیمی ترین خانواده های فرانسوی است که از سال 1270 در شهر Segonzac واقع در قلب منطقه Grande Champagne فرانسه ، کارخانه ی شراب سازی خود را تاسیس کردند. این سنت بیش از 20 نسل است که در این خانواده ادامه یافته است. امروز املاک فراپین چیزی در حدود 300 هکتار می باشد که کل منطقه ی Grande Champagne پوشش می دهد و بیشاز 200 هتکار آن را باغات انگور تشکیل داده است. فراپین برترین برند کنیاک جهان شناخته می شود . 
این کمپانی در سال 2007 قدام به راه اندازی خط تولید عطر و ادکلن برند خود نمود و با معرفی ادکلن فراپین مردانه کاراول اپیسی ، فروش عطر نیش فراپین را آغاز نمود. مجموعه ی عطر و ادکلن های فراپین تا سال 2017 توانست 13 رایحه ی بی نظیر و منحصر به فرد را معرفی نماید که از این میان می توان به روایحی چون عطر لاکچری زنانه و مردانه فراپین 1270 ، عطراسپرت فراپین پارادیس پردو و عطر مشترک زنانه مردانه فراپین 1697 اشاره نمود.

فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند فراپین اصل را با قیمت مناسب عرضه می دارد. 

فراپین عطر و ادکلن های خود را در شیشه هایی بسیار شیک و متحدالشکل ارائه می دهد و برای تولید روایح بی نظیرش با عطر سازانی چون Sidonie Lancesseur, Bertrand Duchaufour, Jeanne-Marie Faugier, Alienor Massenet, Anne-Sophie Behaghel, Amélie Bourgeois, Marc-Antoine Corticchiato و Jerome Epinette همکاری داشته است.

بیشتر
نمایش 1 - 10 از 10 آیتم
نمایش 1 - 10 از 10 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0