غذاساز و بخارپز

کاتالوگ

فیلترهای فعال:
  شاخه‌ها
  موجود بودن

  غذاساز و بخارپز 

  • بخارپز
   بخارپز

   خرید بخار پز اصل و اورجینال:

   برای کودکانی که تازه شروع بخوردن غذای جامد می کنند بهترین و سالم ترین نوع غذا، غذایی است که بصورت بخار پز و میکس شده بدون روغن درست شود برای تهیه غذای مخصوص کودک،  دستگاه بخار پز کودک مورد نیاز است.

   فروشگاه آنلاین ارشاکو انواع بهترین میکسر، بخار پز و غذا ساز و مخلوط کن کوچک برای غذای کودک و نوزاد از برندهای ایرانی و خارجی مانند با قیمت مناسب و گارانتی اصالت را عرضه می کند.

  • غذاساز
   غذاساز

   خرید غذا ساز کودک اصل و اورجینال:

   غذا ساز وسیله ای بسیار کاربردی در هر آشپزخانه ای است که غذا را بصورت له و پوره در می آورد بدون اینکه نیاز به اضافه کردن آب به غذا باشد پس می توان از آن به عنوان یکی از مهمترین دستگاه های آشپزخانه یاد کرد که نقش بسزایی در تهیه غذای کودک و نوزاد دارد.

   فروشگاه آنلاین ارشاکو انواع بهترین غذاساز های کودک تک کاره و چند کاره از برند های ایرانی و خارجی همانند را با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

  نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
  نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
  غذاساز و بخارپز

  خرید غذا ساز و بخار پز اصل و اورجینال:

  برای کودکی که شروع به خوردن غذای جامد می کند باید لوازمی و دستگاه هایی داشته باشید تا غذای کودک را متناسب با سیستم گوارش او درست کنید و غذا را بصورت سوپ های میکس شده و غذاهای بخار پز که به راحتی گوارش می شود درست کنید به همین منظور داشتن دستگاه های بخار پز، میکسر و انواع غذا ساز با توجه به نیاز شما ضروری بنظر می رسد.

  فروشگاه آنلاین ارشاکو انواع بهترین میکسر غذای کودک، غذا ساز و بخار پز کودک از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند تامی تیپی (TippeeTommee) با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

  منو

  مقایسه 0
  021-55591338