شاخه‌ها

محصولات پریس مونت کارلو (Perris Monte Carlo)

perris-monte-carlo-banner

پریس مونت کارلو (Perris Monte Carlo) متولد شده است تا جهان را با ئسعت منتوع و نافذی آشنا سازد که بر گرفته از ناب ترین موادی است که در صنعت عطر سازی وجود دارد. این کمپانی که در موناکو تاسیس شده است ، فعالیت خود را از سال 2012 آغاز نمود. شروعی بسیار موفق که با معرفی پنج رایحه ی بی نظیر همراه بود. عطر هایی چون عطر پریس مونت کارلو بویز د عود ، عطر پریس مونت کارلو امبر گریس و ادکلن پریس مونت کارلو اسنس د پاتچولی که هر یک الهام گرفته از ترکیبی منحصر به فرد است که با طراحی فوق العاده زیبا می تواند ریاست رایحه را در دست بگیرد.
پریس مونت کارلو به سرعت توانسته نام خود را در فهرست خاص ترین های جهان وارد نماید. این کمپانی عطر های لاکچری تا سال 2017 دارای 20 رایحه ی بی نظیر در کارنامه ی خود می باشد که تمامی آنها توسط Mathieu Nardin و Luca Maffei طراحی شده اند. 
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند پریس مونت کارلو اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

Perris Monte Carlo علاوه بر طراحی بی نظیر روایح خود ، شیشه هایی طلایی و بسیار لوکس و زیبا را برای محصولاتش انتخاب نموده است. طلا در هر فرهنگی نمادی از قدرت ، ثروت ، موفقیت ، لوکس بودن و دوام است. شیشه هایی که در کمال ظرافت کاملا پر ابهت جلوه می کنند و دقیقا زیبنده ی ترکیبات بی نظیری هستند که محتویات داخل آنها را تشکیل داده است. 


بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0