شاخه‌ها

محصولات فردریک مال (Frederic Malle)

Frederic-Malle-banner

فردریک مال (Frederic Malle) نامی مطرح در زمینه تولید عطر و ادکلن نیش می باشد در بین علاقه مندان خود جایگاهی ویژه و خاص دارد. این کمپانی در سال 2000 توسط فردریک مال در فرانسه تاسیس شد. وی در سال 1962 در فرانسه و در خانواده ای که در صنعت عطر فعالیت داشت چشم به جهان گشود. پدر بزرگ وی Serge Heftler در بخش عطر و محصولات بهداشتی کمپانی دیور فعالیت داشت و مادر وی نیز در همین خانه مد به عنوان مدیر هنری فعالیت داشت. فردریک در ابتدا به مطالعه تاریخ هنر در نیویورک روی آورد، در سال 1986 توانست در آزمایشگاه معروف Roure Bertrand Dupont موقعیتی کسب کرده و در این آزمایشگاه پذیرفته شد.
در سال 2000 فردریک مال با مهارت و تجربه هایی که کسب کرده بود از 9 نفر از طراحان عطر دعوت به عمل آورد که با وی همکاری کنند. در این همکاری وی به آنها اجازه داد تا آزادانه و بدون هیچ محدودیتی خلاقیت و هنر خود را در این زمینه اجرا نمایند. نتیجه نهایی یک موفقیت فوق العاده و جهانی در این صنعت افسانه ای بود. 
این کمپانی تا سال 2018 توانسته 31 رایحه ی بی نظیر را در مجموعه ی خود وارد نماید. عطر زنانه کارنال فلاور فردریک مال ، عطر مردانه فردریک مال موسیو ، عطر زنانه فردریک مال ان پسنت و عطر مردانه فردریک مال فرنچ لاور را می توان از این مجموعه ی بی نظیر نام برد.

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند فردریک مال اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

نمایش 1 - 8 از 8 آیتم
نمایش 1 - 8 از 8 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0