محصولات اوسرین (Eucerin )

Eucerin-banner

اوسرین (Eucerin ) یک نام تجاری از کمپانی مادر Beiersdorf AG است. این کمپانی علاوه بر تولید محصولات مراقبت از بدن و صورت مانند کرم ضد چروک اوسرین ، کرم دور چشم اوسرین و ...، محصولات محافظتی خورشید از جمله انواع لوسیون و کرم ضد آفتاب اوسرین و همچنین محصولات پاک کننده و انواع شامپو اوسرین را نیز در لیست محصولات خود دارد. 
در سال 1900، دکتر اسحاق لیفسچیتز یک پایه مینای دندان فیزیكی و براق از اوسریت ، آب و روغن تولید كرد و آن را اوسرین Eucerin نامید. دو سال بعد در سال 1902، Lifschuetz حق ثبت اختراع را برای تولید خود در آلمان به دست آورد. اوسرین در سال 1911 توسط دکتر اسکار تروپلویتز، کسی که در سال 1890 مالکیت شرکت پل سی بایردورف را بر عهده گرفت، خریداری شد. چند سال بعد اولین محصولات Eucerin که شامل کرم ها و پودرهای یددار بود ، در بازار آلمان معرفی شد. در دهه 1980، نمایندگی های این برند توسط شرکت های Beiersdorf در سراسر جهان، از جمله ایالات متحده آمریکا، راه اندازی شد. از سال 1996 اوسرین محصولات مراقبت از پوست را نیز به تولیداتش اضافه نمود. 
در فروشگاه ارشاکو محصولات مراقبت از پوست اوسرین اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد.

کمپانی اوسرین در زمینه تولید محصولات آرایشی و با 120 سال قدمت فعالیت خود را ادامه داده و با تولید محصولات با کیفیت آرایشی توانسته اعتماد بسیاری از مشتریان را به خود جلب نماید . کمپانی اوسرین آلمان با هدف رضایتمندی مشتری و با استفاده از مواد اولیه مرغوب توانسته رقیبان خود را کنار گذاشته و به فعالیت خود ادامه دهد .

بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 16 از 20 آیتم
نمایش 1 - 16 از 20 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338