شاخه‌ها

محصولات مدیسان (Medisun)

Medisun-banner

مدیسان (Medisun) نام تجاریی است که شرکت گل افشان برای محصولات مرتبط با آفتاب خود برگزیده است. این شرکت با هدف تولید فرآورده های درمانی و تامین سلامت پوست و مو، سال 1373 در شهرک صنعتی اشتهارد راه اندازی شد. در مدت چند سال طی همراه شدن تعدادی از متخصصان و پژوهشگران کشورمان به جمع صنعتگران،شرایطی فراهم شد که علم و عمل به گونه ای فراگیر و موثر پیوند خورده تا محصولاتی ارزشمند و مفید جهت رفع نیازهای بهداشتی و ارتقا سلامت مردم کشورمان و همچنین کشورهای همسایه تولید گردد. 
محصولات مدیسان شامل انواع کرم پودر مدیسان و کرم ضد آفتاب مدیسان و اتوبرنز مدیسان می باشد که برای انواع مختلف پوست با رعایت کلیه استاداردهای جهانی تولید و عرضه گردیده و از نظر کیفیت قابل رقابت با نمونه های خارجی از برترین برندها می باشند.
در فروشگاه ارشاکو محصولات آرایشی و بهداشتی برند مدیسان اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

کمپانی مدیسان یکی از شرکت های تولید محصولات آرایشی بهداشتی می باشد که محصولات خود را با مواد اولیه مرغوب و استاندارد تولید کرده و توانسته اعتماد بسیاری از افراد را به خود جلب کند . محصولات مدیسان از تولیدات داخلی می باشد که توانسته با محصولات مشابه خارجی رقابت کرده و توجه بسیاری از افراد را کیفیت و ماندگاری بالایش به خود جلب کند

بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338