محصولات لورآل (LOreal)

LOreal-banner

لورآل (LOreal) یک کمپانی تولید کننده لوازم آرایشی و زیبایی است که در سال 1909 در پاریس توسط یک شیمی دان برجسته به نام اوژن شولر تاسیس گردید. در سال 1907 شولر جوان رنگ مویی اختراع نمود که آن را لورآل رنگ مو نام گذاری کرد و در حقیقت نخستین رنگ موی شیمیایی در جهان محسوب می شد. یک سال بعد شولر کمپانی " رنگ موی بی ضرر فرانسوی " را تاسیس کرد که بعدها نام آن به لورآل تغییر یافت. او شرکت خود را به تنهایی اداره می کرد. شب ها به تولید می پرداخت و روزها برای فروش محصولاتش به آرایشگاه های پاریس می رفت. به تدریج کمپانی اوژن شولر تثبیت یافت و در سال 1909 او توانست یک کارمند استخدام کند و به تبلیغات مختصری پردازد. در سال 1934 لورآل آنچنان پیشرفت کرده بود که توانست کمپانی مونسان را خریداری نماید و همین امر عرصه را برای ارائه ی دومین نوآوری شولر به نام شامپو لورآل فراهم ساخت . شامپویی بدون صابون که برای نخستین بار تولید می شد. با گذشت زمان لورآل بزرگ و بزرگ تر شد و توانست کمپانی هایی چون لانکوم و گارنیه را نیز خریداری نماید و برند عطر گای لاروش را به وجود بیاورد.
هنگامی که لورئال در سال 1996 شرکت میبلین را به مبلغ 758 میلیون دلار خرید، آگاهانه بر اصلیت آمریکایی آن تأکید ورزید و زیرمجموعه‌های جدیدی به آن افزود. این استراتژی کارساز بود. فروش میبلین تا سال 2003 دو برابر شد و امروزه نسبت به قبل از زمان واگذاری به لورئال در خارج از ایالات متحده آمریکا، نام تجاری بسیار بزرگ‌تری است.
لورآل در سال 2006 نیز کمپانی بادی شارپ را خریداری نمود که بزرگ ترین شرکت تابعه ی آن به شمار می آید. نکته جالب در مورد لورال پاریس این است که از ضربه خوردن از خودش نمی‌ترسد! از آنجایی که این شرکت نام‌های تجاری بسیاری در بازارهای مشابه دارد خطر این که هر کدام از آنها فروش دیگری را تحت‌الشعاع قرار دهد بسیار زیاد است. امروزه، برندهای زیرمجموعه لورال آنقدر رشد کرده‌اند که بزرگ‌ترین رقیب خودش هستند. 
امروزه این شرکت تمرکز خود را بر توسعه و تولید محصولاتی چون رنگ مو، کرم‌های مراقبت از پوست و ضدآفتاب، لوازم آرایشی، عطر و ترکیبات معطر، معطوف نموده‌است. شرکت لورال همچنین در زمینه‌های دیگری مانند مهندسی بافت، درماتولوژی و تولید داروهای شیمیایی فعال شده و در حوزه فناوری نانو دارنده بالاترین تعداد ثبت اختراع در ایالات متحده است.
در فروشگاه ارشاکو محصولات آرایشی و زیبایی برند لورآل اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

مدیریت شرکت لورال پس از شولر در سال 1957 به دخترش لیلیان بتانکور، واگذار شد و در سال 2017 نیز با درگذشت لیلیان دخترش ، فرانسواز بتانکور مییر ، با داشتن 30.9% از سهم لورال بزرگترین سهام دار آن به شمار می آید و مدیریت لورال بر عهده ی یکی از نوادگان او به نام ژان ویکتور مییرز قرار گرفته است. بخشی از سهام شرکت لورال در بازارهای بورسیورونکست و بورس فرانکفورت مبادله می‌شود. این شرکت هم‌اکنون مالک چندین برند مشهور در لوازم آرایشی و بهداشتی مانند لنوین، لانکوم،گارنیه، میبلین، بادی شاپ و دیزل است.
دفتر مرکزی لورآل در حومه پاریس در سال 1970 با گردیده و اکنون بزرگترین آرایشگاه جهان را در خود جای داده است. لورآل هر ساله بطور متوسط بیش از 3000 فرمول جدید، در محصولاتش ارائه می‌دهد و در هر ثانیه 85 محصول خود را به فروش می‌رساند. بیش از 67 هزار نفر در سراسر جهان برای این شرکت کار می‌کنند .بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 16 از 49 آیتم
نمایش 1 - 16 از 49 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338