محصولات هیدرودرم (Hydroderm)

Hydroderm-banner

هیدرودرم (Hydroderm) از جمله برندهایی است که توسط لابراتوار پارس حیان تولید و عرضه می گردد. این لابراتوار با نزدیک به دو دهه فعالیت در زمینه ی تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در سطح خاورميانه نقش بسزايی را در ارتباط با افزايش سطح دسترسي مردم به اين گروه از محصولات ايفا نموده است. برندهایی چون آردن ، فولیکا و هیدرودرم از جمله نام های تجاری این لابراتوار می باشد.
هيدرودرم با تنوع بيش از 30 نوع محصول شامل مجموعه های تخصصی زير می باشد .
فرآورده های ضدآفتاب هیدرودرم ،فرآورده های روشن كننده هیدرودرم ، فرآورده های جوان كننده و ضد پيری هیدرودرم ،فرآورده های لايه بردار هیدرودرم ،فرآورده های مراقبت از پوست های خشك و بسيار خشك هیدرودرم ،فرآورده های آنتی آكنه هیدرودرم ،فرآورده های موبر هیدرودرم ،فرآوردهای محافظت از لب هیدرودرم و فرآورده های محافظت از ناخن هیدرودرم . تمامی این محصولات در قالب محصولات هیدرودرم لیدی عرضه می گردند. این کمپانی همچنین محصولاتی بهداشتی کودک را نیز تحت عنوان گروه هیدرودرم بیبی در لیست تولید خود قرار داده است که از آن جمله می توان به شامپو کودک هیدرودرم ، انواع لوسیون و کرم هیدرودرم کودک و کرم ضد آفتاب هیدرودرم کودک اشاره نمود.
در فروشگاه ارشاکو محصولات بهداشتی هیدرودرم اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

فرآورده های اين شركت با برند هيدرودرم در قالب مسئوليت پارس حيان نسبت به نياز مصرف كنندگان به تنوع محصول، برند و شكل بسته بندی، در ارتباط با توان توليد و با بهره گيری از تجربيات قبلی ،طراحی و توليد شده است. اين گروه از محصولات با داشتن كيفيتی بالا رقيب مناسبی براي محصولات مشابه خارجی مي باشند و از نظر شكل بسته بندی و تنوع محصولات در سطح بالايی از استاندارد قرار دارند.
برند هيدرودرم ليدی به عنوان يك زير گروه از برند هيدرودرم با مشخصه های ويژه ای طراحي شد. محصولات اين برند برای اولين بار در ايران و به طور منحصر بفرد توليد و عرضه می شوند. هدف اصلي از توليد اين محصولات پاسخ گويی به نيازهاي بهداشتی تخصصی بانوان در دوران بارداري و شيردهی و جوابگويی به نياز جمعيت  جوان كشور مي باشد. ارتقاء سطح بهداشتی بانوان  در كليه سنين و مراحل زندگی با حساسيت های ويژه از ديگر اهداف توليد اين محصولات است.
بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338