شاخه‌ها

محصولات وی (Wee )

weecare-banner

وی (Wee ) که با عنوان بوردا تیکارت (Burda Ticaret) در سال 1986 تأسیس شد، کارخانه‌ای ترکیه‌ای است که محصولات مادر و کودک را تولید می‌کند و اصولی را اتخاذ کرده است که بر مبنای آن‌ها، محصولاتی را تولید و ابداع کند که با استاندارهای جهانی بهداشت و جدیدترین فناوری‌ها در فرایند تولید و ارائه‌ی خدمات همسو باشند.
کارخانه‌ی بوردا ببک با ورود به بازار با دندان‌گیر و لیوان مخصوص کودک تحت برند ببسی دامنه‌ی محصولاتش را گسترش داد. سرمایه‌گذاری‌ها برای تولید در سال 1988 آغاز شدند و تا به امروز نیز ادامه دارند. بوردا ببک با این سرمایه‌گذاری‌ها برند وی‌بیبی را به بازار عرضه کرد. وی‌بیبی با 31 سال سابقه به این موقعیت مستحکم فعلی رسیده که دارای بیش از 131 نوع محصول و 392 محصول برای مادران و کودکان‌شان است که از جمله محصولات آن می توان به ناخن گیر وی ، انواع شیشه و سر شیشه وی  ، پستانک وی و .. اشاره نمود.
در فروشگاه ارشاکو محصولات مادر و کودک برندی وی اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 


وی کر نخستین برند داخلی ترکیه است که مجوز تولید و گواهی‌نامه‌ی تی‌اس ای (TSE) را از وزارت کشاورزی دریافت کرده است. در حال حاضر در ترکیه، بوردا ببک، با تحول بی‌وقفه‌ی مدل‌ها و محصولات جدیدش و با برند وی‌بیبی، پیشتاز بازار صنعت مربوطه محسوب می‌شود.
بوردا ببک اصولی را اتخاذ کرده است تا بر مبنای آن‌ها، تمامی محصولاتی را که ممکن است مادران و کودکان‌شان به آن‌ها نیاز داشته باشند در دامنه‌ی محصولاتش بگنجاند.
مطابق با این اصول، بوردا ببک خط تولید خود را به‌طور منظم بسط می‌دهد. بوردا ببک آاس، که بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی داخلی در ترکیه به‌حساب می‌آید، از مواد خام تأییدشده توسط اف‌دی‌ای استفاده و محصولاتی را مطابق با استاندارهای اروپا تولید می‌کند. این امر این امکان را برای بوردا ببک فراهم کرده است تا به برند پیشتاز در رابطه با اعتماد مادران و انتخاب کودکان بدل شود.


بیشتر
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338