شاخه‌ها

محصولات ایو روشه (Yves Rocher)

Yves Rocher

ایو روشه یا ایو راشر (Yves Rocher) با تولید محصولات آرایشی و بهداشتی، توسط تاجری فرانسوی به نام ایو راشر (1930-2009) تاسیس گردید. راشر در روستای La Gacilly در منطقه بریتانیایی فرانسه متولد شد و تا پایان عمرش از ریشه هایش دور نگردید. او فعالیت خود را از باغ گیاه شناسی روستایش آغاز کرد و زمانی که توانست از گیاهان بومی کرمی برای پوست بسازد، با تبلیغات در مجلات فرانسوی شروع به فروش محصول خود کرد. 
ایو روشر تا کنون 220 عطر و ادکلن تولید کرده است و در در این راستا با عطر سازان مطرحی چون Menardo, Christophe Raynaud, Francis Kurkdjian, Sonia Constant و .. همکاری داشته است. 
محصولات ایو روشه به سه گروه عمده تقسیم بندی می شوند که شمال عطر و ادکلن ایو روشه ، لوازم آرایش ایو روشه و محصولات مراقبت از پوست ایو روشه می باشد
در فروشگاه ارشاکو محصولات برند ایو راشر اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

ایو روشه یا ایو راشر (Yves Rocher) یکی از اولین شرکت هایی است که از ترکیبات گیاهی به عنوان پایه ای برای لوازم آرایشی، محصولات مراقبت از پوست و عطر ها استفاده می کنند و هدف آن زیبایی گیاه شناسی برای همه زنان است. این شرکت از "آزمایشگاهی" در اتاق زیر شیروانی Rocher در سال 1959 راه اندازی شد. محصولات وی به خوبی به فروش می رسید و این شرکت توانست اولین فروشگاه خود را کمتر از سه سال بعد باز کند. امپراطوری ایو روچر در سراسر جهان گسترش یافته و محصولات آن در حال حاضر در 88 کشور موجود است . راچر در سال 1992 بازنشسته شد و مدیریت را به پسرش Didier سپرد ، اما دو سال بعد پسرش در گذشت و پس از آن شرکت راچر توسط اقوامش مدیریت میشود.

بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 16 از 267 آیتم
نمایش 1 - 16 از 267 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338