شاخه‌ها

محصولات مجدا بکالی (Majda Bekkali )

Majda-Bekkali-banner

مجدا بکالی (Majda Bekkali ) یک هنرمند و عططر ساز بسیار با استعداد مراکشی است که پس از تکمیل تحصیلاتش در زمینه ی هنر ، در سال 2009 برند خود را تاسیس کرد. او با ایده ی بازگشت به ریشه های اصیل عطری برای جدایی از یکنواختی روح و بی احساسی شروع به خلق آثاری ارزشمند در زمینه ی عطریات نمود. عطرهای کمپانی مجدا بکالی اکثرا دارای بطری های بسیار شیک با طراحی های منحصر به فردی می باشند. 
مجدا بکالی نخستین روایح خود را در سال 2010 معرفی نمود . عطر مجدا بکالی جی ای فیت آن ریو کلیر و عطر مجدا بکالی جی ای فیت آن ریو آبسکر با رایحه ای مشترک میان زنان و مردان را می توان از جمله اولین محصولات این کمپانی نام برد. مجدا بکالی تا سال 2017 توانسته 11 رایحه ی بی نظیر را به کلکیسون وارد نماید.

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند مجدا بکالی اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

عطر My name is Red که الهام گرفته از رمان مورد علاقه ی مجدا است، پیشگام تمایل جدید به عطرهایی با رنگ قرمز بوده و ما شاهد عطرهای بیشتری با این رنگ خواهیم بود . بدست آوردن رنگ قرمز برای محصول مجدا بکالی چالش بزرگی را برای سازنده ی آن ایجاد کرد ولی در نهایت توانست آن را با موفقیت به سرانجام برساند . اکثر محصولات این کمپانی لوکس و در بطری های مجسمه شکلی می باشند و برای این کلکسیون استثنایی مجدا هر مجسمه را جهت خلق یک شیشه با یک تم خاص انتخاب می کند. برای ساخت این بطری ها بهترین اساتید شیشه ساز در سراسر دنیا همکاری می کنند. 

بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0