قمقمه و فلاسک 

 • قمقمه
  قمقمه

  خرید قمقمه اصل و اورجینال:

  قمقمه ی آب کودک برای مواقعی که از خانه خارج می شود وسیله ای ضروری است تا هر وقت کودک احساس تشنگی کرد آب همراه خود داشته باشد، قمقمه بچگانه در طرح های مختلف با رنگ های شاد و نقش شخصیت های کارتونی مورد علاقه بچه ها طراحی و ساخته می شود.

  قمقمه ی کودک از جنس های مختلف استیل و فلزی، پلاستیک های مخصوص در ابعاد و گنجایش های مختلف است.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع قمقمه ی بچه گانه در طرح های دخترانه و پسرانه با شخصیت های محبوب آنها از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند    با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • فلاسک
  فلاسک

  خرید فلاسک اصل و اورجینال:

  فلاسک آبجوش نوزاد و کودک برای کودکانی که از شیر خشک تغذیه می کنند وسیله ای ضروری است تا هر وقت کودک احساس گرسنگی کرد آب جوش در دسترس باشد.

  فلاسک کودک از انواع مختلف ساده و فانتزی با ظرفیت های مختلف تشکیل شده است که با توجه به نیاز خود می توانید فلاسک مورد نظرتان را تهیه و خریداری کنید.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع بهترین فلاسک کودک در طرح های ساده و فانتزی از مارک های معتبر ایرانی و خارجی بیبی سیل (Babisil)،   

نمایش 1 - 10 از 10 آیتم
نمایش 1 - 10 از 10 آیتم
قمقمه و فلاسک

خرید قمقه و فلاسک کودک اصل و اورجینال:

داشتن محفظه مخصوص حمل مایعات برای هر کودکی که از خانه خارج می شود لازم است؛ مادر نوزادانی که از شیر خشک تغذیه می کنند باید در هر شرایطی بتواند کودک خود را در هنگام نیاز سیر کند از این رو داشتن فلاسک آب جوشیده برای آنها همیشه واجب است.

برای کودکان بیرون از خانه بهترین گزینه همراه داشتن قمقمه مخصوص خود است که در صورت تشنه شدن مادر از آبی که مطمئن است و از منزل با خود همراه دارد کودک را سیراب کند از این رو تهیه انواع فلاسک و قمقه مخصوص کودک با ظرفیت مورد نیاز کودک امری بدیهی و الزامی بنظر می رسد.

فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع فلاسک آب جوش نوزاد و قمقه کودک با طرح های فانتزی دخترانه و پسرانه از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند  نابی (Nuby)، 

منو

مقایسه 0
021-55591338