شاخه‌ها

محصولات کریستین لاکرویکس (Christian Lacroix)

Christian-Lacroix-banner

کریستین لاکرویکس (Christian Lacroix) یک طراح مد فرانسوی است که خانه مدی را به نام خود تاسیس کرد. او متولد و بزرگ شده در شهر Arles است که  با توجه به استعدادش در زمینه هنر با تکیه بر طرح های حرفه ای خود به دنیای مد وارد شد. فعالیت های برند Christian Lacroix در زمینه طلا و جواهر، کیف های دستی، کفش، عینک ، روسری گسترش یافت و بوتیک هایش را در پاریس ، تولوز ، لندن، ژنو و ژاپن افتتاح کرد. برند کریستین لاکرویکس اولین مجموعه لباس مردانه خود را در سال 2004 راه اندازی کرد.
عطر زنانه کریستین لاکرویکس C`est La Vie نخستین عطر این کمپانی بود که با شکل بطری و رنگی عجیب در سال 1990 به بازار عطریات معرفی شد. از میان دیگر عطر و ادکلن های این برند می توان به عطر زنانه کریستین لاکرویکس بازار ، عطر مردانه کریستین لاکرویکس بازار پور هوم و عطر زنانه کریستین لاکرویکس تیوملت به عنوان برخی از محبوب ترین های این برند اشاره نمود. 

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند کریستین لاکرویکس اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

برند کریستین لاکرویکس در سال 2007، در طراحی عطر با همکاری شرکت آون به معرفی مجموعه ای از عطر مردانه و زنانه ، در شیشه های رنگی شفاف و طرح های استادانه پرداخت . برند Christian Lacroixدر بازه زمانی 1990 تا 2017 دارای 14 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد که در تولید آن ها با عطر سازانی چون Bertrand Duchaufour, Emilie (Bevierre) Coppermann, Jean-Claude Ellena, Michel Girard, Sophia Grojsman, Jean Jacques, Edouard Flechier, Nathalie Lorson, Beatrice Piquet, Pascal Gaurin, Yves Cassar, Laurent Le Guernec, Carlos Benaim, Francoise Caron و Nathalie Gracia-Cetto همکاری داشته است. 

بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0