ملزومات شیشه شیر 

 • سر شیشه شیر
  سر شیشه شیر

  خرید سر شیشه شیر اصل و اورجینال:

  بخاطر حفظ سلامت کودک سر شیشه شیر نوزاد در هر مدت مشخص باید تعویض شود و از طرفی با افزایش سن کودک باید سر شیشه شیر نوزاد متناسب با رشد او تعویض شود و اندازه از این رو خرید سر شیشه یدکی در دوره های مشخص امری ضروری است.

  فروشگاه اینترنتی انواع سر شیشه شیر مناسب نوزاد و کودک سر شیشه، ضد نفخ، سر شیشه شیر ارتودونسی  ومعمولی را از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند            با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • دستگیره شیشه شیر
  دستگیره شیشه شیر

  خرید دستگیره شیشه شیر اصل و اورجینال:

  کودکانی که تازه قادر به گرفتن اشیا هستند دوست دارند وسایل را بگیرند آنها بخصوص به گرفتن شیشه شیر خودشان موقع شیر خوردن علاقه دارند ولی اگر شیشه شیر بدون دسته باشد امکان افتادن شیشه و در نتیجه آسیب به کودک وجود دارد.

  دستگیره های شیشه شیر پلاستیکی و سبک را می توانید بطور جداگانه تهیه کنید و به شیشه شیر کودک وصل کنید تا از افتادن شیشه شیر جلوگیری شود.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع دستگیره شیشه شیر نوزاد را از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند

 • برس شیشه شور
  برس شیشه شور

  خرید برس شیشه شور نوزاد اصل و اورجینال:

  شستشوی شیشه شیر نوزاد امری بسیار مهم و پر تکرار است که ارتباط مستقیم با سلامت کودک دارد، از آنجایی که شیشه شیر کودک دهانه ی باریکی دارد امکان دسترسی و شستشوی داخل شیشه شیر ممکن نیست و حتما باید از برس ها و فرچه های مخصوص شستن شیشه و بطری استفاده شود.

  فروشگاه آنلاین ارشاکو انواع بهترین برس شستشوی شیشه شیر کودک و نوزاد از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند         با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • درپوش یدک شیشه شیر
  درپوش یدک شیشه شیر

  خرید درپوش یدک شیشه شیر نوزاد اصل و اورجینال:

  درپوش شیشه شیر، وسیله ای محافظتی از قسمت دهانی و سر شیشه شیر است که جلو آلودگی سر شیشه شیر را می گیرد، در صورت گم شدن و یا خراب شدن سر شیشه شیر می توانید از یدکی های آنها خریداری و استفاده کنید.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع بهترین درپوش یدک شیشه شیر نوزاد از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند 

 • ذخیره کننده شیر
  ذخیره کننده شیر

  خرید ذخیره کننده شیر اصل و اورجینال:

  یکی از ملزومات مادران شاغلی که نوزاد شیر خوار دارند و دوست دارند فرزندشان از شیر مادر تغذیه کند ذخیره کننده شیر مادر است که می توانند شیر خود را درون این ظرف ها ذخیره کنند.

  ذخیره کننده شیر مادر در شکل های مختلف کیسه ای، بطری، پیمانه و انباره های پلاستکی فاقد بیسفنول آ BPA و .... در بازار موجود است.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع ذخیره کننده های شیر مادر از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند فیلیپس اونت Philips Avent، 

در صفحه
نمایش 1 - 16 از 74 آیتم
نمایش 1 - 16 از 74 آیتم
ملزومات شیشه شیر

خرید ملزومات شیشه شیر اصل و ا ورجینال:

ملزومات شیشه شیر لوازمی هستند که با اتصال به شیشه شیر به کودک در خوردن شیر و مایعات کمک می کنند.
این ملزومات شامل سر شیشه، دستگیره شیشه شیر، آبچکان شیشه شیر، برس شیشه، درپوش یدکی شیشه شیر،ذخیره کننده شیر و... است.

فروشگاه اینترنتی انواع بهترین ملزومات شیشه شیر را از برندهای معتبر مانند  دکتر براون ( Dr. Brown's )، فرست یرز (The First Years)، فیلیپس اونت Philips Avent،       با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

منو

مقایسه 0
021-55591338