محصولات اس تی دوپونت (S.T.Dupont)

S.T.Dupont

اس تی دوپونت (S.T.Dupont) کمپانی کالاهای لوکس فرانسوی نظیر فندک، کیف، خودکارهای کلکسیونی و عطر، در سال 1872 توسط سیمون تیسوت دوپونت تاسیس شد و وی نام خود را بر کمپانی گذاشت. اولین تولیدات دوپونت کیف پول و چمدانهای چرمی سفارشی بود که توانست در اواخر قرن نوزدهم تحولی با شعار "عصر طلایی سفر " ایجاد کند. وی خیلی زود توانست با طراحی چمدانها و اسباب سفر برای افراد ثروتمند به شهرت برسد. 
اولین عطر اس تی دوپونت با نام S.T. Dupont pour Femme برای زنان و ادکلن اس تی دوپونت S.T. Dupont pour Homme برای مردان در سال 1997 معرفی شد و تا کنون 44 عطر را با همکاری طراحان مطرح عطر دنیا به بازار ارائه داده است. در بین این تولیدات ادکلن مردانه اس تی دوپونت نویر ( ادکلن اس تی دوپونت مشکی ) در سال 2006 توانست در لیست پرطرفدارترین عطرهای سال قرار گیرد.
عطر و ادکلن برند اس تی دوپونت اصل در فروشگاه ارشاکو با قیمت مناسب ارئه می شود.

سیمون تیسوت دوپونت در سال 1919 شرکتش را به پسرانس آندره و لوسیان سپرد و آنها نیز یک هتل افتتاح کردند و پس از آن در سال 1923 دومین کارخانه خود را در پاریس باز گشایی کردند. در سال 1929 با همکاری بوتیک کارتیه در امریکا فروش محصولات خود را آغار نمودند. نوآوری های کمپانی Dupont در سال های سخت جنگ جهانی دوم همچنان ادامه داشت تا آنکه اس تی دوپونت اولین فندک جیبی را اختراع و در سال 1957 آن را به ثبت رسانید. فندک مدل Ligne 1 همچنان تولید می شود و به یک نماد جهانی تبدیل شده است. برند دوپونت در سال 1973 به عنوان اولین برند لوکس جهان معرفی گردید و تا امروز به تولید محصولات خاص برای افراد خاص مانند ساخت چمدان برای ملکه الیزابت، ادامه داده است.

بیشتر
نمایش 1 - 40 از 40 آیتم
نمایش 1 - 40 از 40 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0