شاخه‌ها

محبوب ترین برچسب ها

  محصولات سلین دیون (Celine Dion )

  celine-dion-banner

  سلین دیون (Celine Dion ) یک ستاره پاپ بین المللی با اصلیتی کانادایی است که با صدا بسیار خاص و خوانندگی اش شهرت و محبوبیت بسیاری را در صنعت موسیقی از آن خود کرد.  او جوایز مختلفی از جمله جایزه گرمی در ایالات متحده ، جونو،  جوایز فلیکس در کانادا،  جوایز جهانی موسیقی در اروپا را به خود اختصاص داده است. سلین دیون از سن 12 سالگی به صورت حرفه ای به موسیقی پرداخت . او از یک ستاره نوجوان به یک ستاره بالغ پاپ بین المللی در برابر چشمان جهان تبدیل گشت . 
  سلین دیون با مشارکت Coty شروع به تولید عطر سلین دیون کرد و با معرفی اولین عطر خود با نام عطر زنانه سلین دیون در سال 2003 وارد دنیای عطر و ادکلن گردید . این برند از سال 2014 تا 2017 هیچ رایحه ی جدیدی را به مجموعه ی خود اضافه نکرده است و از آخرین محصولاتش می توان به عطر زنانه سلن دیون سیگنیچر و عطر سلین دیون زنانه شیک اشاره نمود. 

  در فروشگاه ارشاکو عطر وادکلن برند سلین دیون اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

  سلین دیون در شهر کوچک شارلمانی (در منطقه مونترال، کبک، کانادا) متولد شد و کوچکترین فرزند یک خانواده 16 نفری بود . پدر و مادر او نوازنده و موسیقی دان بودند و توانستند یک باشگاه کوچک خانوادگی موسیقی به راه بیندازد. اولین آهنگ سلین دیون با کمک مادر و یکی از برادرانش در سن 12 سالگی به ثبت رسید. 
  برند Celine Dion در بازه زمانی 2005 تا 2014 دارای 16 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد. مستر نوز یا همان آقای بینی (متخصص عطر) مشغول به کار در برند سلین دیون برای طراحی عطر و ادکلن برند سلین دیون عبارتند از : Christophe Raynaud, Patricia Bilodeau, Jean-Pierre Bethouart, Jean-Claude Delville, Patricia Choux, James Krivda, Karine Dubreuil, Harry Fremont, Maurice Roucel, Ilias Ermenidis, Claude Dir and Richard Herpin.

  بیشتر
  نمایش 1 - 10 از 10 آیتم
  نمایش 1 - 10 از 10 آیتم

  کد QR

  محصولات بازدیدشده

  محصولی وجود ندارد

  منو

  مقایسه 0