شاخه‌ها

محصولات استی لودر (Estee Lauder )

estee-lauder-banner

استی لودر (Estee Lauder ) یک برند آمریکایی است ، در سال 1946 توسط Joseph و Estée Lauder ساخته شد .خانم Lauder توانست در صنعت لوازم آرایش و محصولات پوستی به سرپرستی و حمایت دایی خود، یک شیمیدان و متخصص در عرصه ی پوست و زیبایی شود. او با این باور که همه ی خانم ها باید زیبا باشند، محصولات فوق العاده ای را در زمینه ی پوست و زیبایی ارائه کرد که تا امروز داران هواداران بی شماری در سراسر دنیا است . اولین عطر و ادکلن استی لدر در سال 1953 با نام Youth Dew به صورت روغن و خوشبو کننده ی حمام ، به بازار عرضه شد که به پرفروشترین های سال تبدیل گشت . در سال 1964 برند استی لدر مجموعه ای با نام Aramis که محصولات دامادی و مخصوص آقایان بود را تولید کرد .
استی لودر تا سال 2017 بیش از 108 عطر و ادکلن را به مجموعه ی خود اضافه نموده است که در این بین می توان سری عطر های استی لودر پلیژر که نخستین نسخه آن با نام عطر استی لودر زنانه پلیژر در سال 1995 معرفی شد را یکی از موفق ترین های این برند دانست. این برند عمده تمرکز خود را بر تولید روایح زنانه متمرکز نموده است و تعداد رایحه های مردانه ی آن بسیار اندک می باشند که می توان از ادکلن استی لودر مردانه پیلژر به عنوان یکی از آنها نام برد. اما به غیر از عطر و ادکلن استی لودر به دلیل محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایشی استی لودر نیز محبوبیت فراوانی دارد. انواع کرم استی لودر برای پوست ها و شرایط های مختلف و همچنین انواع لوازم آرایش استی لودر از کرم پودر استی لودر تا سایه و رژگونه استی لودر ، همه و همه در جایگاه خود پرفروش ترین ها در اقصا نقاط جهان می باشند. 

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن و محصولات مراقبتی زیبایی برند استی اودر اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

Estee Lauder  در طول سالهای فعالیتش با کمپانی های بسیاری همکاری و شراکت داشته است که میان آنها می توان به تام فورد ، مک ، کلینیک و جو مالون اشاره نمود.
خانم لودر در سال 2004 دار فانی را وداع گفت اما شرکت او همواره یک شرکت خانوادگی باقی مانده و توسط اعضاء خانواده اش اداره می شود. 

بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 16 از 45 آیتم
نمایش 1 - 16 از 45 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0