خواب کودک 

 • سرویس خواب
  سرویس خواب

  خرید سرویس خواب اصل و اورجینال:

  سرویس خواب که در هنگام تولد نوزاد و به عنوان سرویس خواب سیسمونی خریداری می شود شامل تخت، کمد، دراور، ویترین و شلف هستند که تخت ها در دو مدل نوزادی و نوزادی-نوجوان تقسیم بندی می شوند.

  تخت های نوزادی دارای میله هایی هستند که به عنوان حفاظ قرار دارند و مانع افتادن کودک می شوند، و در مدل تخت های دو منظوره با بزرگ شدن کودک امکان برداشت میله های حفاظ است و ابعاد تخت قابل بزرگتر شدن است .

  فروشگاه اینترنی ارشاکو انواع بهترین سرویس خواب کودک و نوزادی از برندهای معتبر با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • تخت و کمد
  تخت و کمد

  خرید تخت و کمد کودک اصل و اورجینال :

  تخت و کمد کودک جزی از محصولات خواب کودک است، تخت برای آسایش و راحتی خواب کودک و کمد برای نظم دهی وسائل و لباس های کودک طراحی و تولید می شود.

  تخت های نوزادی شبیه به تخت بزرگسال هستند و فقط از نظر ابعاد کوچکتر هستند و دارای حفاظ می باشند تا کودک را از سقوط اتفاقی از تخت حفظ کند.

  تخت های دو منظوره به تخت هایی گفته می شوند که قابلیت تغییر اندازه دارند و در صورت نیاز به تخت نوجوان تبدیل می شوند و یکی از بصرفه ترین تخت های بازار هستند که با خرید آنها چندین سال از خرید تخت کودک بی نیاز می شوید.

  فروشگاه آنلاین ارشاکو انواع بهترین تخت و کمد کودک و نوزادی را از مارک های معروف و معتبر ایرانی و خارجی با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • بالش
  بالش

  خرید بالش اصل و اورجینال:

  بالش خوب یکی از مهمترین فاکتورهای خواب خوب و با کیفیت است. در قدیم بالش ها از پر پرندگان و پنبه پر می شود ولی امروزه بالش های مدرن در مدل ها با کاربردهای متفاوتی تولید می شود که محتوای آنها مواد مختلف ارگانیک و صنعتی است.

  بالش های طبی، بالش محافظ گردن، انواع بالش با مموری فوم و بالش های ضد غلت کودک، بالش ضد خفگی نوزاد ، بالش های بارداری و ....

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع بالش نوزادی و کودک را از برندهای معتبر مانند کالرلند (Colorland ) با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • لحاف و تشک
  لحاف و تشک

  خرید لحاف و تشک اصل و اورجینال:

  در هنگام خرید تشک و لحاف کودک و نوزاد باید به موارد مختلفی از جمله جنس رویه (بهترین رویه نخی و پنبه ای)، جنس مواد داخل لحاف و تشک (بهترین جنس مواد پنبه و ارگانیک، فوم)، رنگ و طرح آنها توجه کرد، یکی از مهمترین نکات در هنگام خرید تشک کودک قابل تنفس بودن آن است به این منظور که هوا از بین آن عبور کند و اگر کودک بصورت دمر بخوابد می تواند به راحتی تنفس کند.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع بهترین لحاف و تشک نوزادی و بچگانه در طرح های دخترانه و پسرانه از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند    با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می شود.

 • پتو
  پتو

  خرید پتو اصل و اورجینال:

  پتو کودک و نوزاد به رواندازی از جنس گرم و در عین حال سبک می گویند که باعث می شود گرمای بدن کودک حفظ شود و کودک سرما نخورد.

  ابعاد پتوی کودک متناسب با قد کودکان است و از طرح های شاد و شخصیت های کارتونی محبوب کودکان از جنس های مختلف تولید می شود.

  پتوهای کودک شامل  پتو کودک سلولی پنبه‌ای، پتوی کودک بامبو، پتو پشمی، پتو کودک فلانل، پتو کودک مینکی، پتو میکروفایبری و ... است.

  فروشگاه آنلاین ارشاکو انواع بهترین نوازدی و کودک از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند  با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • چراغ خواب
  چراغ خواب

  خرید چراغ خواب اصل و اورجینال: 

  یکی از ترس های کودکان و حتی بعضی از بزرگسالان ترس از تاریکی است و از آنجایی که در هنگام خواب فضای اتاق باید حداقل نور را داشته باشد باید از چراغ های که مناسب برای خواب طراحی و تولید شده اند استفاده شود تا حداقل نور و مزاحمت برای خواب و در نتیجه کمترین آسیب را داشته باشد.

  فروشگاه آنلاین ارشاکو انواع بهترین چراغ خواب کودک با طرح های فانتزی دخترانه و پسرانه از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند نوویتا (Nuvita) با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • آویز تخت
  آویز تخت

  خرید آویز تخت اصل و اورجینال:

  آویز تخت کودک وسیله ای کاربردی است که اشکال مختلف با رنگ های شاد دارد و بر روی تخت کودک نصب می شود و کودک را مدت ها سرگرم می کند.

  آویز تخت از متریال های مختلف پلاستیکی، نمدی، پولیشی، فلزی و ... تشکیل شده اند و شکل های دخترانه و پسرانه و مشترک دارد که از رنگ های شادی ساخته می شوند، بسیاری از آویزهای تخت موزیکال هستند و دارای موتور می باشند که حرکت می کنند و باعث تقویت حواس کودک با دنبال کردن اشکال می شود و با موزیکی که پخش می کند کودک را آرام نگه می دارد.

  فروشگاه آنلاین ارشاکو انواع بهترین آویز تخت نوزاد و کودک موزیکال، موتور دار، پایه دار، نمدی، پولیشی دخترانه و پسرانه از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند جولی بیبی ( JollyBaby )،     با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • چوب لباسی
  چوب لباسی

  خرید چوب لباسی اصل و اورجینال:

  برای نظم دهی لباس کودک نیاز به چوب لباسی با سایز کوچک است، چوب لباسی (رخت آویز) کودک از رنگ های شاد و شکل های متنوع عروسکی با جنس های پلاستیکی، چوبی، فلزی و ... تشکیل شده است.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع چوب لباسی بچه گانه و نوزادی، چوب لباسی ایستاده عروسکی، پلاستیکی از برندهای معتبر ایرانی و خارجی با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • گهواره
  گهواره

  خرید گهواره اصل و اورجینال:

  گهواره نقشی مهم در خواب کودک و نوزاد در سالهای اول زندگی او ایفا می کند، بچه ها با یک حرکت آرام و ممتد به خواب عمیقی فرو می رود و یکی از پرکاربردترین محصولات خواب محسوب می شود.

  گهواره ها مدل های متفاوتی دارند که شامل گهواره مسافرتی، گهواره ی متحرک، گرد، استاندارد، قابل تبدیل به تخت، چند مظوره، که شما می توانید با توجه به نیاز کودکتان و فضای خانه خود بهترین را انتخاب کنید.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع بهترین گهواره های کودک و نوزاد از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند فرست یرز (The First Years) با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • زیر انداز
  زیر انداز

  خرید زیر انداز اصل و اورجینال:

  زیر انداز نوزاد وسیله ای کاربردی در هنگام تعویض پوشک کودک است که از جنس پلاستیکی و ضد نفوذ ساخته می شود، در قسمت سر معمولا از بالش کوچکی از جنس تشک تعویض ساخته شده است تا کودک احساس راحتی بیشتری داشته باشد.

  زیر اندازهای کودک در انواع مختلف یک بار مصرف، دو طرفه (دو رو) بالش دار، عروسکی و ... در بازار موجود هستند.

  علاوه بر کاربرد زیر انداز در هنگام تعویض می توان از زیر اندازهای دو رو ( یک طرف پارچه ای و طرف دیگر پلاستیکی و غیر قابل نفوذ) هنگام غذا خوردن و بازی کودک نیز استفاده کرد .

  فروشگاه آنلاین ارشاکو انواع بهترین تشک تعویض و زیر انداز کودک از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند 

 • غلت گیر
  غلت گیر

  خرید غلت گیر اصل و اورجینال:

  غلت گیر تشکی مخصوص نوزادان است که مانع حرکت کودک و غلت زدن او می شود و خطرات ناشی از خفگی هایی که در نوزادان به علت غلتیدن و بروی صورت خوابیدن اتفاق می افتد را کاهش می دهد و مادر با خواباندن کودک در این تشک ها آسوده خاطر خواهد بود.

  تشک های غلت گیر دارای دو دیواره در اطراف هستند که فضای کودک را محدود می کند و کودک نمی تواند تحرک زیادی داشته باشد.

  فروشگاه آنلاین ارشاکو انواع تشک غلت گیر کودک از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند 

 • قنداق
  قنداق

  خرید قنداق اصل و اورجینال:

  قنداق یکی از پرکاربرد ترین لوازم خواب کودک در قدیم الایام بوده است که قدیمی ها اعتقاد داشتنند با قنداق کردن نوزاد بدن کودک آرام می گیرد و خستگی روز از تن نوزاد در می رود.

  قنداق اگر درست انجام شود کمک به بهبود خواب کودک می کند، و اگر از قنداق غیر استاندارد انجام شود امکان آسیب به شکل گیری نامتعارف استخوان ها هست، بنابراین باید برای قنداق کردن کودک از قنداق های استاندارد استفاده شود .

  فروشگاه آنلاین ارشاکو انواع بهترین قنداق پیچ نوزاد، قنداق سوئیسی، قنداق فرنگی، قنداق چسبی کودک از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند  با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • ملحفه و خشک کن
  ملحفه و خشک کن

  خرید ملحفه و خشک کن اصل و اورجینال:

  خشک کن کودک و نوزاد پارچه ای از الیاف طبیعی و ارگانیک با جذب آب بالا است که آب بدن کودک را بعد از شستشوی پای کودک می گیرند.

  ملحفه انواع مختلفی با کاربردهای متنوعی دارد که معمولا نقش روکش کودک هنگامی که هوا خیلی گرم نیست و نیازی به پتو نمی باشد را بازی می کند و یا اینکه مناسب برای روکش تشک و لحاف کودک می باشد.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع بهترین ملحفه و خشک کن کودک از جنس بهترین متریال طبیعی با طرح های دخترانه وپسرانه از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند نوویتا (Nuvita)، با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

در صفحه
نمایش 1 - 16 از 138 آیتم
نمایش 1 - 16 از 138 آیتم
خواب کودک

خرید محصولات خواب کودک اصل و اورجینال:

خواب کودک یکی از مهمترین مسائل در رابطه با رشد جسمی و ذهنی کودک است و برای داشتن خواب کافی باید شرایط یک خواب ایده آل را برای کودک فراهم کرد.

بهداشت خواب شامل مجموعه از کارها و اقداماتی است که برای داشتن خواب کافی و مطلوب کودک باید انجام داد؛ اولین گزینه محل خواب است که کودک در آن احساس آرامش کند و به راحتی به خواب برود و موارد بعدی تنظیم دمای محیط و تنظیم میزان نور محل خواب کودک است که با خرید محصولات خواب کودک کمک شایانی به بهبود خواب کودک خواهید کرد .

محصولات خواب کودک شامل تخت و سرویس خواب کودک، بالش، لحاف و تشک، ملحفه، غلت گیر،گهواره، تخت پارک، چرغ خواب و ... است.

فروشگاه آنلاین ارشاکو انواع محصولات خواب کودک اصل از بهترین برندهای ایرانی و خارجی مانند     ، مادرکر (Mothercare)،      با قیمت مناسب وگارانتی اصالت عرضه می کند.

منو

مقایسه 0
021-55591338