محصولات آرامیس (aramis)

آرامیس

آرامیس (aramis) برندی است پیشگام در تولید محصولات مراقبت و زیبایی مردانه . این برند که در سال 1964 توسط Estee Lauder تاسیس گردید ، از روی یکی از شخصیت های محبوب سه تفنگدار الکساندر دوما نام گذاری شد. پس از معرفی برند، اولین عطر آرامیس Aramis به بازار ارائه شد و تا کنون نیز با هدف جذب روشنفکران هر نسل در حال فعالیت می باشد. طرفداران آرامیس معتقدند در عطرهای این برند ترکیب مردانه کلاسیک نت چوبی و تند سبکی است که همواره وجود داشته و از آن خارج نمی شود. عطر آرامیس 900 که در سال 1973 تولید گردید چنان مورد استقبال قرار گرفت که شرکت را بر آن داشته تا امروز نیز به تولیدش ادامه دهد. چهار سال پس از آن در سال 1977 با تولید عطر آرامیس دوین Aramis Devin تحولی در مسیر تولیداتش ایجاد نمود. کمپانی آرامیس که ابتدا فقط با هدف تولید عطر آرامیس مردانه شروع به کار کرده بود سرانجام در سال 1990 عطر و ادکلن آرامیس را از انحصار مردان خارج کرد و اولین عطر زنانه آرامیس  را با نام New West for Her روانه بازار کرد. در بررسی تخصصی عطر آرامیس می توان به عطر آرامیس طلایی Aramis Gold که در سال 1998 معرفی شد نیز اشاره داشت. 
عطر و ادکلن برند آرامیس در فروشگاه ارشاکو با مناسب ترین قیمت و تضمین خرید عطر آرامیس اصل ارائه می شود. 

آرامیس Aramis  برای اکثر مردان جزء اولین عطرها یا افترشیوهایی است که استفاده کرده اند. هنوز هم اولین ست عطر، افترشیو ، صابون و شامپو بدن این برند تولید می شود. اما آرامیس عطرهای دیگری نیز برای بانوان و آقایان به بازار عرضه کرده است و می توان گفت که برند تامی هیلفیگر از زیر مجموعه های این کمپانی قدر و قدیمی است. از معروف ترین عطرهای آرامیس می توان New West را برای خانوم ها نام برد که در سال 1990 وارد بازار شد و همچنین عطر کلاسیک مردانه هاوانا که در سال 1994 برای اولین بار معرفی گردید. 
طراح آرامیس تا کنون 34 عطر با پایه اصلی خود تولید کرده است که اولین آنها در سال 1966 و آخرین عطر این مجموعه در سال 2016 معرفی شده است.

بیشتر
نمایش 1 - 22 از 22 آیتم
نمایش 1 - 22 از 22 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0