شاخه‌ها

محصولات هرمس (Hermes)

Hermes_banner

هرمس (Hermes) یکی از برندهای لوکس فرانسوی است که در سال 1837 توسط تیری هرمس تاسیس شد. هرمس فعالیت خود را با تولید لوازم جانبی سوارکاری آغاز نمود و به تدریج محصولات خود را گسسترش داده و خطوط تولید کیف های چرمی ، زیور آلات ، پوشاک ، روسری و عطر و ادکلن را نیز به مجموعه ی خود اضافه نمود. هرمس نخستین عطر خود را در سال 1951 توسط یکی از خلاق ترین و مشهور ترین عطرسازان جهان به نام Edmond Roudnitska طراحی و معرفی نمود. این عطر Eau d'Hermès نام داشت که یک ادوتویلت مردانه بود با رایحه ای بسیار منحصر به فرد. ده سال بعد یعنی در سال 1961 هرمس دومین عطر خود را با نام Calèche برای بانوان تولید کرد. عطر زنانه هرمس کالج که آغازگر مجموعه ی کالج هرمس شد تا سال 2017 هشت عطر و ادکلن زنانه دیگر را در خود جای داده است که از میان آنها می توان به ادکلن هرمس زنانه کلی کالج و عطر هرمس زنانه کالج ائو دلیکیت اشاره نمود. هرمس که همواره در صدد تولید برترین و لوکس ترین محصولات بود در سال 2004 با ورود ژان کلود النا به مجموعه خود توانست گامی مهم در تولید عطر و ادکلن های زنانه خود بردارد. عمده تولیدات عطر و ادکلن کمپانی هرمس به محصولات زنانه و رایحه های مشترک زنان و مردان اختصاص یافته است اما در میان روایح مردانه نیز هرمس در سال 2006 عطری با نام هرمس ادکلن مردانه تق د هرمس را معرفی نمود که با استقبالی بی سابقه مواجه گردید و موجب شد تا هرمس اقدام به تولید مجموعه ای تحت عنوان هرمس تق ( هرمس تخ - هرمس تره ) نماید. این مجموعه تا سال 2017 یازده عطر و ادکلن مردانه را در خود جای داده است که از میان آنها می توان به عطر هرمس مردانه تره هرمس فلاکون اچ ، عطر مردانه هرمس تق دهرمس رفیلابل متال اشاره کرد. 

فروشگاه اینترنتی ارشاکو مجموعه ایی کامل از عطر و ادکلن هرمس اصل فراهم آورده است و با قیمتی مناسب در اختیار علاقمندان این برند لوکس فرانسوی قرار داده است. 

 

هرمس نیز چون بسیاری از برندهای قدیمی ، یک تجارت خانوادگی بود و بنیانگذار خط تولید عطر و ادکلن آن Jean-René Guerrand فرزند تیری بود که با تولید Eau d'Hermès توانست جلوه ای عجیب و منحصر به فرد را در عطرهای فرانسوی پدیدار نماید. پس از آن نیز گای رابرت ، با تولید عطر  Calèche هرمس را به یکی از تولید کنندگان اصلی عطرهای مدرن مبدل ساخت. امروز محصولات عطر و ادکلن هرمس در 4 قلمرو تقسیم بندی شده است . ادکلن، عطرهای باغی (Garden-Perfumes)، عطرهای رمان(Novel-Perfumes) و مجموعه هرمسنس (Hermessence). این برند نامی تا سال 2017 بیش از 98 عطر و ادکلن را به کلکسیون خود اضافه نموده است و در این بین همواره با مشهورترین و خلاق ترین عطرسازان جهان همکاری داشته تا همواره جایگاه خود را در بین بهترین ها حفظ نماید. 

بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 16 از 53 آیتم
نمایش 1 - 16 از 53 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338