شاخه‌ها

محصولات بیک (Bic)

bic-banner

بیک (Bic) اصالتا یک برند فرانسوی است . در سال 1945، در فرانسه مردی به نام مارسل بیک (Marcel Bich) كه مدیر تولید یك كارخانه جوهر فرانسوی بود كارخانه‌ای را در خارج از پاریس خریداری كرد و به‌ عنوان سازنده قطعات خودكار های مغزدار و مداد های مكانیكی سُربی همراه با شریكش ادوارد بوفارد (Eduard Buffard) تجارتی را شروع كرد. در حال حاضر  شرکت  بیک علاوه بر خودکار و لوازم‌ التحریر محصولات دیگری مانند عطر، تیغ اصلاح، فندک، باتری و اسپری تولید می‌کند و در زمینه لوازم ورزشی و گرافیک نیز فعالیت دارد. بیک نخستین عطر خود را در سال 1988 با نام عطر بیک شماره 1 تولید و روانه بازار نمود. اندکی بعد در همان سال عطر بیک شماره 2 ، عطر بیک شماره 3 و عطر بیک شماره 4 را نیز روانه بازار گردید. شروع موفق بیک در ورود به عرصه عطر و ادکلن ادامه یافت و این کمپانی بیش از 28 رایحه را تا سال 2016 به مجموعه خود اضافه نموده است. عطر بیک زنانه پرفروش تر این برند را می توان عطر بیک شماره 19 و عطر بیک مردانه ی پرفروش تر را می تواند عطر بیک شماره 21 عنوان نمود. 

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن و اسپری های بیک اصل با قیمت مناسب عرضه می شود.  

مارسل بیک پس از كسب حق انحصاری قلم جدید (خودکار امروزی) از مخترع مجارستانی، مارسل بیک در دسامبر 1950 قلم خود را معرفی كرد, با جمع كردن مشتری برای محصولاتش بعنوان یك خودكار مطمئن با یك قیمت مناسب، او آن را " Bic " نامید كه برای به‌ خاطر سپردن نام خانوادگی‌ اش خلاصه و آسان بود.
 شرکت بیک فعالیت خود را از عرصه نوشت افزار به سایر زمینه‌های تولیدی گسترش داد و تعدادی دیگر از فرآورده های بیک را در ایران تولید نمود و در سال 1375 کارخانه عطر بیک را از فرانسه خریداری نمود.


 
بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 16 از 40 آیتم
نمایش 1 - 16 از 40 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0