محصولات آدیداس (ADIDAS)

banner_adidas

آدیداس (ADIDAS) در سال 1948 توسط Adi Dassler تاسیس شد. اسم شرکت از نام و فامیل موسس گرفته شده است. شرکت آدیداس به عنوان یک تولید کننده کفش شروع به کار کرد و پس از آن تولیدات خود را در لوازم ورزشی و سپس در اقلام دیگر مانند ساعت، عطر ، ادکلن و غیره گسترده داد. آدیداس در سال 1985 با همکاری شرکت (کوتی) Coty اولین عطر را تولید کرد و آنها موفقیت خوبی در بازار مردانه به دست آوردند. عطر و محصولات بهداشتی آدیداس امروزه در بیش از 82 کشور جهان به فروش می رسند. اغلب عطرهای آدیداس با ویژگی یک نام ورزشی و اسپرت می باشند. از جمله ی محبوت ترین عطرهای این برند جهانی می توان به عطر آدیداس زنانه پیور لایتنس در سال 2008 ، عطر آدیداس گت ردی مردانه و گت ردی زنانه در سال 2014 ، عطر آدیداس تیم فورس مردانه در سال 2000 و همچنین عطر آدیداس بلو چلنج در سال 1997 اشاره نمود. این برند تا سال 2017 پیش از 64 عطر و ادکلن را مجموعه خود وارد نموده است. 

در فروشگاه ارشاکو کفش و عطر و ادکلن آدیداس اصل با قیمت مناسب عرضه می شود.  


فعالیت آدولف داسلر در تولید کفش ورزشی با بازگشت او از جنگ جهانی اول آغاز شد. برادران داسلر کار خود را با ساخت کفش های مادرشان شروع کردند. کفش های آدیداس برای اولین بار در سال 1928 در المپیک مورد استفاده قرار گرفتند و لیانا رادک بتساچوئر اولین ورزشکاری بود با کفش های برادران داسلر توانست مدال طلای المپیک را از آن خود کند.  پس از آن در سال 1936، برادران داسلر نمونه هایی از تولیدات خود را برای المپیک 1936 در برلین معرفی نمودند و توانستند جسی اونز را متقاعد به پوشیدن آنها کنند. در واقع این نخستین بار بود که یک ورزشکار از یک برند وسایل ورزشی حمایت می کرد. در آن سال اونز امریکایی - افریقایی با کسب 4 مدال طلا توانست نظرها را به این دو برادر جلب نماید و بخش بزرگی از شهرت این برند مدیون اوست. پس از آن بود که ورزشکاران از سراسر جهان درخواست یک جفت کفش برادران داسلر کردند.


آلدولف و رولدف داسلر پس از جنگ جهانی دوم شراکت خود را لغو کرده و کارخانه ی خود را تعطیل کردند. پس از آن رودولف شرکت پوما را برای خود به ثبت رساند و آدولف نیز شرکت آدیداس را در سال 1948 ثبت کرد.  

بیشتر
نمایش 1 - 74 از 74 آیتم
نمایش 1 - 74 از 74 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0