بهداشت و حمام 

 • حوله
  حوله

  خرید حوله اصل و اورجینال:

  حوله یکی از ملزومات حمام است که پس از پایان حمام به آبگیری بدن کمک می کند.

  حوله کودکان و نوزادان بخاطر پوست لطیفی که دارند باید از الیاف نرم و طبیعی ساخته شده باشد حوله انواع مختلفی دارد از جمله حوله های تن پوش (قدی)، حوله های استخری، حوله ربدوشامی و حوله حمام معمولی.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع بهترین حوله حمام و حوله تن پوش از بهترین مارک های ایرانی و خارجی مانند مادرکر (Mothercare)، کارترز (Carters)، لایکو و ... را با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • لیف و اسفنج حمام
  لیف و اسفنج حمام

  خرید لیف و اسفنج حمام اصل و اورجینال:

  لیف و اسفنج حمام از مهمترین وسایل شستشو و حمام کودک است.

  انتخاب بهترین لیف و اسفنج حمام مناسب سازگار با پوست کودک و نوزاد مسئله ی مهمی است که بخاطر پوست حساس کودکان نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو مجموعه ای از بهترین لیف های بافتنی، اسفنجی، حوله ای و اسفنج های وان و شستشوی بدن کودک را از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند ب ب فوکس ( bebefox )،   ،  

 • وان حمام و آسان شوی
  وان حمام و آسان شوی

  خرید وان حمام و آسان شوی اصل و اورجینال:

  وان نوزاد و آسان شوی کودک وسیله ای کاربردی برای مادران است که به حمام کودکان کمک شایانی می کند و با توجه به پوست نرم و لیز بچه ها حمامی امن را برای بچه ها رقم می زند و کنترل مادر در شستشو را راحت تر می کند.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع بهترین وان و آسان شوی نوزاد و کودک ساده، تاشو را از برندهای معتبر ایرانی و خارجی    با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • پودر بچه
  پودر بچه

  خرید پودر بچه اصل و اورجینال:

  پودر بچه یکی از محصولات بهداشتی غیر قابل چشم پوشی در سبد کالاهای بهداشتی کودکان و نوزادان است و وظیفه جذب رطوبت اضافه پوست بچه را دارد و در نتیجه مانع عرق سوز شدن پوست بچه می شود.

  خرید بهترین و با کیفیت ترین پودر بچه ساخته شده با مواد طبیعی و ارگانیگ و همچنین سازگار با پوست نوزادان و کودکان مهمترین نکته در هنگام خرید این محصولات است که باید حتما به آن توجه شود.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع بهترین پودر بچه پودری، مایع و پودر بچه مخصوص صورت و بدن نوزاد از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند  با قیمت مناسب را عرضه می کند.

 • کرم و لوسیون
  کرم و لوسیون

  خرید کرم و لوسیون اصل و اورجینال:

  کرم و لوسیون از محصولات بهداشتی هستند که برای حفظ رطوبت صورت و بدن استفاده می شوند.

  خرید کرم و لوسیون کودک با ترکیبات طبیعی و اصل بسیار حائز اهیمت است چرا که پوست بچه ها و نوزادان بسیار حساس است و استفاده از محصولات بی کیفیت و تقلبی پوست بچه را دچار آسیب های غیر قابل پیش بینی می کند.

  فروشگاه آنلاین ارشاکو انواع کرم و لوسیون کودک از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند  پناتن ( Penaten )،  با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • پوشک و کهنه
  پوشک و کهنه

  خرید پوشک و کهنه اصل و اورجینال:

  پوشک وسیله ای کاربردی برای کودکان و نوزادان است که اختیار دفع ادرار و مدفوع خود را ندارند ؛ پوشک ها از الیاف پنبه ای با مواد جاذب بالا ساخته می شوند که با جذب ادرار و مدفوع مانع کثیف شدن لباس می شوند.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع بهترین پوشک و کهنه بچه را از برندهای معبر ایرانی و خارجی مانند سوییتی ( Sweety )،    با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • دستمال مرطوب
  دستمال مرطوب

  خرید دستمال مرطوب اصل و اورجینال:

  دستمال مرطوب کودک محصولی بهداشتی با کاربردهای زیاد است و علاوه بر استفاده در بچه ها برای بزرگتر ها نیز کاربرد دارد.

  دستمال مرطوب کودکان باید از مواد طبیعی و متناسب با پوست بدن و صورت نوزادان و کودکان ساخته شده باشد؛ بعضی از دستمال مرطوب ها مناسب پوست صورت و بعضی مناسب برای بدن و جایگزین شستشوی پای کودک در مواقعی که دسترسی به آب نیست، می باشد.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع بهترین دستمال مرطوب کودک و نوزاد را از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند بیبی سیل (Babisil)،   با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • شامپو
  شامپو

  خرید شامپو بچه اصل و اورجینال:

  شامپو از ملزومات حمام و نظافت شخصی است که در شامپو بچه ها داشتن فرمولاسیون سازگار با پوست حساس بچه ها بسیار مهم و حائز اهیمت است .

  در خرید شامپو بچه دارا بودن خاصیت ضد سوزش چشم بسیار مهم است و از آنجایی که بچه ها پوست چرب ندارند میزان قدرت قلیایی شامپو بچه ها کم تر است و خاصیت نزدیک به خنثی بودن شامپو بچه باعث می شود چشم بچه کمتر بسوزد.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع بهترین شامپو بچه از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند بیبی کوکول ( Baby Coccole )،    

 • مسواک و خمیر دندان
  مسواک و خمیر دندان

  خرید مسواک و خمیر دندان اصل و اورجینال :

  اهمیت مسواک زدن در کودکان با رویش اولین دندان شیری آغاز می شود و استفاده از مسواک های انگشتی برای حفظ سلامت دهان و دندان نوزادان مهم است .

  یکی از راهکارهای تشویق کودکان برای مسواک زدن خرید مسواک با اشکال کارتونی و مورد علاقه کودکان است و از طرفی خرید خمیر دندان با رایحه های میوه ای کمک بسیاری در این زمینه می کند.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع خمیرداندان کودک و مسواک انگشتی، مسواک کودک و بچه گانه ساده و برقی از برند های معتبر ایرانی و خارجی مانند       با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • گوش پاک کن
  گوش پاک کن

  خرید گوش پاک کن اصل و اورجینال:

  گوش پاکن وسیله برای پاک کردن و خشک کردن آب قسمت های بیرونی گوش است تا آب وارد قسمت های داخلی گوش و در نتیجه دچار عفونت نشود ولی در استفاده از گوش پاک کن باید بسیار مواظب بود تا وارد مجرای گوش نشود و به پرده سماخ آسیب وارد نکند.

  فروشگاه آنلاین ارشاکو انواع بهترین گوش پاک کن های ساده، چرخشی، فنری، مکشی و دوربین دار از معتبرترین برندها ایرانی و خارجی مانند بیبی سیل (Babisil)،   با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • سطل و کاست پوشک
  سطل و کاست پوشک

  خرید سطل و کاست پوشک اصل و اورجینال:

  سطل و کاست پوشک وسیله ای ضروری برای هر خانه ای است که نوزاد و یا سالمندی که از پوشک بزرگسال استفاده می کند، دارد.

  کاست های مانع پخش رطوبت و آلودگی پوشک به محیط اطراف می شوند و بسیاری از کاست ها از خاصیت آنتی باکتریال برخوردار هستند که امکان انتشار آلودگی را به حداقل می رسانند.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع بهترین سطل و کاست پوشک از برندهای معبر ایرانی و خارجی مانند تامی تیپی (TippeeTommee) و..  را با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • تبدیل توالت فرنگی و صندلی حمام
  تبدیل توالت فرنگی و صندلی حمام

  خرید تبدیل توالت فرنگی و صندلی حمام اصل و اورجینال :

  برای بچه های که تازه آموزش دستشویی رفتن را می بینند استفاده از صندلی ها و قصری مخصوص کودکان بهترین گزینه است و خیلی از والدین برای شروع آموزش از توالت فرنگی استفاده می کنند و برای راحتی بچه باید حتما از تبدیل مخصوص کودک استفاده شود.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع بهترین و استاندارد ترین تبدیل های توالت فرنگی و صندلی حمام، صندلی دستشویی مخصوص کودک در طرح های دخترانه و پسرانه از برندهای معتبر ایرانی وخارجی مانند دریم بیبی (Dreambaby)،     

 • روغن بچه
  روغن بچه

  خرید روغن بچه اصل و اورجینال :

  پوست بچه ها بسیار لطیف و حساس است و حفظ رطوبت پوست آنها بسیار مهم است، علاوه بر کرم های مرطوب کننده روغن های بچه نیز کمک شایانی به حفظ رطوبت پوست کودکان و نوزادان می کند و پوست آنها را از خشکی محافظت می کند.

  یکی دیگر از کاربردهای روغن بچه ماساژ نوزادان با آنها است و باعث می شود خستگی کودک از بین برود و کودک احساس نشاط کند.

  فروشگاه ershaco.com انواع بهترین روغن های بچه از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند  چیکو (Chicco) و .. . را با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • صابون بچه
  صابون بچه

  خرید صابون بچه اصل و اورجینال:

  صابون بچه باید PH  خنثی و یا نزدیک به خنثی داشته باشد تا سازگار با پوست لطیف کودکان و نوزادان باشد و باعث خشکی و ایجاد حساسیت در پوست بچه نشود.

  صابون بچه بسیار متنوع با اشکال مختلف هستند از جمله صابون جامد، صابون مایع و انواع صابون های کرمی.

  فروشگاه آنلاین ارشاکو انواع بهترین صابون بچه از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند 

 • ست بهداشتی
  ست بهداشتی

  خرید ست بهداشتی اصل و اورجینال:

  ست بهداشتی کودک و نوزاد پکیجی کامل از لوازم مورد نیاز کودک است که در یک جعبه ارائه می شود و نیاز شما را به خرید محصولات بهداشتی تکی مثل قیچی، ناخنگیر، سوهان، شانه، پوار بینی و ... برطرف می کند.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع بهترین ست های بهداشتی از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند     

 • عروسک و سرگرمی
  عروسک و سرگرمی

  خرید عروسک و سرگرمی اصل و اورجینال:

  اسباب بازی، وسایل بازی و سرگرمی یکی از ارکان مهم رشد کودک است و بعنوان غذای روح کودک محسوب می شود.

  اسباب بازی ها انواع مختلفی دارند که از نظر شکل، جنس ( پلاستیکی، پولیشی، فلزی و ....) و نوع آنها که با توجه به رده ی سنی اسباب بازی و سرگرمی خاص آن دوره را باید تهیه کنید.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع عروسک و اسباب بازی و وسایل سرگرمی رده های سنی مختلف نوزادی، خردسال و کودک از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند جولی بیبی ( JollyBaby )، نابی (Nuby)، پلی گرو (Playgro) و .. با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • شوینده لباس
  شوینده لباس

  خرید شوینده لباس اصل و اورجینال:

  پوست بچه ها و نوزادان بسیار حساس است و یکی از مهمترین مسئله ها در نظافت و شستشوی لباس کودکان استفاده از شوینده مناسب و سازگار با پوست نوزادان و کودکان است.

  شوینده ی لباس کودکان در عین قدرت پاک کنندگی بالا باید از خاصیت ضد حساسیت برای کودک برخوردار باشد تا پوست کودک دچار آسیب نشود.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع بهترین شوینده لباس کودک و نوزاد مایع، دستی ضد حساسیت ازبرندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند چیکو (Chicco)، کودومو (Kodomo) با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

 • ست مانیکور
  ست مانیکور

  خرید ست مانیکور کودک اصل و اورجینال:

  ست مانیکور کودک جزی از ابزار بهداشتی است که در یک جعبه معمولا از ناخنگیر، سوهان و قیچی مخصوص کودک تشکیل شده است و برای جلوگیری از آسیب نوزاد به پوست صورت خود از ضروریات هر کودک محسوب می شود.

  فروشگاه اینترنتی ارشاکو بهترین ست های مانیکور کودک و نوزاد با طرح های دخترانه و پسرانه از برندهای معتبر ایرانی و خارجی با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.

در صفحه
نمایش 1 - 16 از 239 آیتم
نمایش 1 - 16 از 239 آیتم
بهداشت و حمام

خرید محصولات بهداشت و حمام اصل و اورجینال:

بهداشت و نظافت شخصی از مهمترین مسائل فردی است، داشتن لوازم حمام و بهداشتی اصل و با کیفیت از آنجا که با پوست و سلامت بدن در ارتباط است از اهمیت بالایی برخوردار است.

محصولات حمام کودک و نوزاد هم از این امر مهم مستثنی نیست و حتی پر اهمیت تر جلوه می کند به همین دلیل فروشگاه ارشاکو محصولات با کیفیت و با استانداردهای جهانی را گردآوری کرده تا شما را در تهیه بهترین محصولات بهداشت و حمام کودک مانند حوله، لیف، انواع کرم و لوسیون، وان حمام، شامپو، صابون، ست بهداشتی، ست مانیکور، شوینده لباس، گوش پاک کن، تبدیل توالت فرنگی و صندلی حمام ، سطل و کاست پوشک، مسواک و خمیر دندان از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند کارترز (Carters)، چیکو (Chicco)، پلی گرو (Playgro)، هاگیز ( Huggies )،    ،ماستلا ( Mastela )،  

منو

مقایسه 0
021-55591338