شاخه‌ها

محصولات نوید محمد زاده (Navid Mohammadzadeh)

نوید محمد زاده بازیگر مشهور و خلاق ایرانی در سال 99 از تولید " عطر نوید " خبر داد ، شعار این عطر “بماند به یادگار، از من به تو” است.

فعالیت در زمینه ی تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در بین هنرمندان و ورزشکاران جهان بخصوص سرشناسان هنر و ورزش بسیار رایج است که با نام و چهره ی بزرگان این عرصه محصولات را معرفی و به بازار عرضه می کنند.
از افراد مشهور خارجی سارا جسیکا پارکر، جنیفر لوپر ،آنتونیو باندراس ،سلنا گومز ، بیانسه ، کتی پری ، شکیرا ، الیزابت تیلور ،کریستیانو رونالدو و ...را می توان نام برد.


از بازیگران ایرانی، نوید محمد زاده اولین بازیگری نیست که به نام خود عطر و ادکلن معرفی می کند قبل از نوید، بازیگران ایرانی از قبیل هدیه تهرانی ( اولین بازیگر ایرانی که وارد عرصه ی عطر و ادکلن شده است) ، لیلا حاتمی و لیلا اوتادی نیز در این زمینه فعالیت داشته اند.


اولین محصولات نوید محمد زاده دو عطر زنانه و مردانه به نام های NAVID MOHAMMADZADEH FOR HER و NAVID MOHAMMADZADEH FOR HIM با رایحه های جذاب و خواستنی است که در تابستان 99 بصورت ست زنانه و مردانه و همچنین جداگانه در دسترس دوستداران و طرفداران این بازیگر مردمی قرار گرفته است.

بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0