محصولات رویر (RevAir)

رویر (RevAir) نام شرکتی با فناوری پیشرفته در زمینه زیبایی است که در سال 2018 توسط تیمی پرشور و بسیار ماهر از متخصصان صنعت زیبایی در امریکا راه اندازی شد و ابتکارات خارق العاده ای را در زمینه محصولات مراقبت از مو داشته است چنان چه تا به امروز به عنوان اولین و تنها برند تولید کننده خشک کن مو (سشوار) معکوس شناخته می شود. هرچند که این برند غالبا به دلیل تولید و عرضه سشوارهای خاص شناخته شده است اما محصولات دیگری مرتبط با حوزه مراقبت شخصی ارائه داده است اعم از اسپری مو، ژل مو و...

برند RevAir سشوارهایی را به بازار عرضه کرده است که از تکنولوژی هوای معکوس در خشک کردن مستقیم موها سود می برد به عبارتی برخلاف همه سشوارها از روش مکش (suction) در خشک کردن موها به جای روش دمش (blowing) استفاده می کنند. کاربرد هوای مکنده به طور خاص نیاز مند گرمای کمتری برای خشک کردن موها در زمان کمتری نسبت به گرمای دمیده است لذا هیچگونه آسیبی به موها نمی زند. همچنین سشوار رویر REVERSE-AIR شما را از کاربرد انواع برس ها در صاف کردن مو نیز بی نیاز می کند چرا که هوای معکوس یا همان روش مکش به خودی خود قابلیت صادف کردن موها را بدون بکارگیری برس که باعث اصحکاک مو و در نتیجه آسیب زدن به آن می شود، دارد. استفاده از سشوارهای این برند امریکایی در مقایسه با سشوارهای سنتی حدود سه برابر بازدهی کار را بالاتر بده و سریعتر موها خشک و صاف و نرم می شوند.
در فروشگاه ارشاکو سشوار برند رویر اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد.

بیشتر
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
  • سشوار رویر ریورس ایر Revair Reverse-Air Hair Dryer

    رویر (RevAir)

    26,400,000تومان در صورت سفارش از خارج از کشور وارد می شود
    پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) :  برای خرید سشوار رویر Reverse-Air کافی است تماس بگیرید و یا کد 15983 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.
    - +
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0
021-55591338