شاخه‌ها

محصولات د هوس آف عود (THE HOUSE OF OUD)

د هوس آف عود (THE HOUSE OF OUD) کمپانی عطر و ادکلن در کشور امارات متحده عربی در سال 2016 راه اندازی شد.
داستان عطرهای خاص و منحصر به فرد THE HOUSE OF OUD از یک دوستی قدیمی بین یک عطر ساز ایتالیایی به نام آندره (ترو) کاسوتی و عود سازی از جاکارتا به نام محمدابونشی برخاسته ست.
حاصل ترکیب ایده های عطر سازی آندره و تخصص روغن و عصاره گیری محمد ابونشی ، عطرهای خاص با عصاره های ناب ، خالص و در نتیجه ایجاد عطرهای لاکچری کمپانی THE HOUSE OF OUD شد.

عطرهای د هوس آف عود اصلی و منحصر به فرد هستند و عطرها در آغاز توسط سه عطر ساز معروف ایتالیایی به نام های مریزیو سریزا ، کریستین کالابرو و آندریا کاسوتی به صورتی تقطیر روغن ها و تزریق مواد به آنها ساخته می شوند و فرایندی کاملا خاص از تلفیق عصاره گیری شرقی سنتی و عطر سازی مدرن غربی خلق می شوند.
مشخصه ی قابل لمس در عطر های د هوس آف عود رایحه ی شرقی و خوراکی است و علاوه بر رایحه ،منحصر بودن شیشه های نفیس و گرانبهای برند THE HOUSE OF OUD مشهود و قابل ذکر است.
بطری های عطر خانه ی عود بصورت دستی توسط هنرمند بزرگ ایتالیایی و هر شیشه به صورت جاگانه با توجه به رایحه ،طراحی و نقشبندی می شود.


کالکشن های معروف THE HOUSE OF OUD مجموعه ی کالکشن All Fragrances با عطر های( Red Storm ، Rock 'n' Rouge) و کالکشن Colorful Collection با عطرهای (Each Other ، Just Before ،Keep Glazed ،Live In Colors ، The Time، What About Pop) ، کالکشن CROP COLLECTION با عطرهای (Crop 2016، Crop 2017، Crop 2018، Crop 2019 ) کالکشن DESERT DAY با عطرهای (Wind Heat ،Breath Of The Infinite ،Golden Powder ،Golden Powder ،Golden Powder ، Wonderly) و کالکشن KLEM GARDEN COLLECTION با عطرهای ( Almond Harmony، Cypress Shade ،Dates Delight ، Empathy ، Grape Pearls) و ...


فروشگاه آنلاین ارشاکو با در رسیدن به اهداف والای خود و معرفی برترین ها و محصولات اصل این بار به معرفی د هوس آف عود (THE HOUSE OF OUD) می پرداز و خرید این محصولات را با بهترین قیمت برای شما فراهم کرده است.

بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 16 از 22 آیتم
نمایش 1 - 16 از 22 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0