محصولات کلمن (Coleman)کلمن (Coleman) ویلیام کافین کلمن William Coffin Coleman نام مؤسس برند آمریکایی کلمن است که در سال 1870بدنیا آمد ، کلمن نامی بسیار آشناست که همه ما آن را به خوبی می شناسیم و اولین چیزی که بعد از شنیدن به ذهن ما می رسد تجهیزات کمپینگ و مسافرتی است.
شرکت کلمن همواره محصولات متنوعی را روانه بازار کرده است اما عمدتا هدف آن بازار کمپینگ و تفریحی است. امروزه کلمن تولید کننده محصولاتی چون کوره های اردوگاه ، صندلی ، چادر ، کوله پشتی و حمام گرم ، ژنراتور ، کیسه خواب و همچنین تولید اصلی آن اجاق گاز مسافرتی می باشد . و در نهایت مهم ترین محصول آن تولید محصولات پلاستیکی با کیفیتی چون کلمن آب برای سرد نگه داشتن آب و حتی گرم نگه داشتن مایعات می باشد.
در فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع محصولات کلمن (Coleman) با قیمت مناسب عرضه می گردد.

کلمن در سال 1900 از یک خانواده آمریکایی و به عنوان یک فروشنده ماشین تحریر بوده است.
در یک شب سرنوشت ساز بود هنگامیکه کلمن از کنار یک داروخانه می گذشت از پشت شیشه متوجه یک نوع فانوس جدید شد که از بنزین برای ایجاد شعله ای درخشان و سفید استفاده می شد. در طی چند سال آینده کلمن تلاش کرد بتواند آن فانوس را با قابلیت حمل تولید کند، بدین ترتیب بالای 300 فانوس ارائه داد.
نوآوری زمان جنگ : هنگامیکه جنگ جهانی اول جهان را احاطه کرد شرکت کالمن قدم برداشت و 70000 فانوس را به نیروهای آمریکایی که در اروپا می جنگیدند ، تحویل داد. فانوس ها یک چیز اساسی برای سربازان محسوب می شدند و کلمن نمی خواست که مردان آمریکایی در حالیکه برای آزادی می جنگند در تاریکی بمانند. بدین ترتیب کلمن به تلاش های جنگ پیوست و بخش هایی را در کارخانه کانزای خود ساخت. جنگ جهانی به سرعت پیشی گرفت  ، وقتی که ارتش آمریکا برای درخواست اجاق گاز و جمع و جور به سراغ کلمن آمدند شرکت اجاق گاز قابل حمل را طراحی و تولید و سپس به نیروهای امریکایی تحویل داد.
کمپینگ با کلمن : پایان جنگ سعادت و آزادی را برای خانواده های آمریکایی به ارمغان آورده بود ، مردانی که از جنگ برگشته بودند محصولات کالمن را با خود به همراه آورده بودند ، به همین ترتیب خانواده ها شروع به کاوش محصولات کلمن در کشور شدند.
تا دهه 1950 کالمن با اختراع کولر با قالب پلاستیکی ، نوآوری بیشتری را به دنیای کمپینگ وارد کرد.
وقتی نام کلمن را می شنوید بیش از 100 سال نوآوری را در ماجرای کمپینگ خود با خود همراه می کنید . امروزه نام کلمن را می توان در سراسر جهان یافت.

بیشتر
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
  • فلاسک استیل کلمن مدل 8 آز Coleman 8-Oz. Steel Flask

    کلمن (Coleman)

    627,000تومان موجود - خریداری شده از آمریکا
    پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) :  برای خرید فلاسک استیل کلمن 8-Oz کافی است تماس بگیرید و یا کد 14920 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.
    - +
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338