ماشین اصلاح اندیس مدل Andis 66360 Beauty Master Plus Adjustable Blade Clipper

جدید

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) : کافی است تماس بگیرید و یا کد 9861 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

جزییات بیشتر

1,280,000تومان

در صورت سفارش از خارج از کشور وارد می شود

- +

 
بررسی تخصصی

ماشین اصلاح اندیس مدل Andis 66360 Beauty Master Plus Adjustable Blade Clipper  انتخابی ایده آل برای تمام آقایان است. با تیغه تیز، قابل تنظیم، موتور دوار قدرتمند، کم صدا ، آرام و خنک از بهترین ماشین های اصلاح است  که با کیفیت بالا قادر است موهای خشک و مرطوب را در هر ضخامتی اصلاح نمایید . شانه های هدایت کننده برای کمک به اصلاح در طول های مختلف همراه ماشین اصلاح ارائه می شوند و روغن  تیغه نیز برای تمیز و روغن کاری کردن تیغه بعد از هر بار استفاده از ماشین اصلاح پیشنهاد می شود . طول عمر تیغه و موتور فوق العاده است و می توانید برای همیشه بر روی آن حساب کنید. ماشین اصلاح اندیس از بهترین های ماشین اصلاح سر و صورت به شمار می رود که با طراحی ارگونومیک به راحتی در دست قرار می گیرد و بدون خستگی دست همراه است. آرام و به صورت خنک کار می کند. 

ماشین اصلاح اندیس مدل Andis 66360 Beauty Master Plus Adjustable Blade Clippe  بدنه ای از جنس پلیمر دارد. ماشین اصلاح اندیس دارای دور موتوری با سرعت 7200 چرخش در دقیقه است.این ماشین اصلاح از فرنکانسی با شدت 60 هرتز برخوردار است و قدرتی برابر 120 ولت دارد . جنس متریال ماشین اصلاح اندیس از نوع استیل میباشد.

فروشگاه ارشاکو از شما درخواست دارد چنانچه تجربه، نقد و بررسی و یا پیشنهادی درباره ماشین اصلاح اندیس مدل Andis 66360 Beauty Master Plus Adjustable Blade Clipper دارید آن را در قسمت نقد و بررسی ثبت نموده و در صورت رضایت از محصول، این صفحه را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

فروشگاه اینترنتی ارشاکو  ماشین اصلاح اندیس مدل Andis 66360 Beauty Master Plus Adjustable Blade Clipper را با قیمت مناسب برای شما مهیا نموده است تا از خرید ماشین اصلاح اورجینال با قیمت مناسب لذت ببرید.

 
ویژگی ها

سایر مشخصات محصول

سایر ویژگی ها : طراحی ارگونومیک، سبک بی صدا و سریع
اندازه اصلاح : 9 شانه راهنمای اصلاح در طول های مختلف
منبع تغذیه : برق خانگی
جنس تیغه ها : استیل ضد زنگ

نوشتن دیدگاه

ماشین اصلاح اندیس مدل Andis 66360 Beauty Master Plus Adjustable Blade Clipper

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) : کافی است تماس بگیرید و یا کد 9861 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

نوشتن دیدگاه

محصولات مرتبط

30 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0