ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس PROMAX Clipper 1510

جدید

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور): برای خرید ماشین اصلاح پرومکس 1510کافی است تماس بگیرید و یا کد 760 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

جزییات بیشتر

0تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

ماشین اصلاح سر و صورت  پرومکس PROMAX Clipper 1510 برای کوتاه کردن و مرتب کردن موهای سر و صورت استفاده می شود.
همان طور که میدانید بدون توجه به نوع انرژی محرکه مورد نیاز ریش تراش ها (برق شهر و برخی از باطری های خشک بهره می برند) ، آنها را براساس نوع حرکت تیغ به دو گروه تقسیم می کنند. ریش تراش های فویلی و ریش تراش های چرخشی.
تا مدت ها تیغ تنها ابزار برای اصلاح صورت به شمار می رفت؛ اما با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی، ریش تراش های برقی جای تیغ را در بازار از آن خود کردند.
تیغ هر چقدر هم که با کیفیت باشد و حتی هنگام استفاده از آن از خمیر ریش استفاده شود، باز ههم به بخشی از سلول های زنده ی پوست آسیب می رساند.
این ضعف ذاتی تیغ باعث شد تا مهندسین به فکر راهی برای حذف تماس مستقیم پوست با تیغ بی افتند و به این ترتیب ریش تراش های برقی با پوشش محافظ توری یا فویلی و چرخشی ابداع شدند.
این ماشین اصلاح دارای دو تیغه  متحرک و ثابت بوده و جنس تیغه ها از فولاد ضدزنگ و پهنای تیغه های برش 41 میلی متر است.
 تیغه ی متحرک این ماشین اصلاح 7 تنظیم متفاوت دارد و با پیچ چرخان روی بدنه می توان آن را تنظیم کرد. این دستگاه مقاومت بالایی داشته و در آرایشگاه می توان از آن استفاده کرد.
همراه ماشین اصلاح سر وصورت مخزن روغن، برس تمیز کننده و راهنمای تمیز کردن دستگاه ارائه داده می شود. ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس یک شانه پلاستیکی جهت کوتاه نمودن موی دارد که در 7 حالت مختلف تنظیم و بر اساس اندازه کوتاهی و مدل مورد نظر موی سر را می توان کوتاه کرد.
ارشاکو از شما درخواست دارد چنانچه تجربه، نقد و بررسی و یا پیشنهادی درباره ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس PROMAX Clipper 1510 دارید آن را در قسمت نقد و بررسی ثبت نموده و در صورت رضایت از محصول، این صفحه را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

فروشگاه اینترنتی ارشاکو ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس PROMAX Clipper 1510 را با قیمت مناسب برای شما مهیا نموده است تا از خرید ماشین اصلاح اورجینال با قیمت مناسب لذت ببرید.

 
ویژگی ها

سایر مشخصات محصول

امکان شارژ شدن سریع :
منبع تغذیه : برق خانگی
دارای استند شارژ :
دارای قابلیت شستشو :
ضد آب :
خط زن :
جنس تیغه ها : فولاد ضد زنگ
نوع ریش تراش یا ماشین اصلاح : فویلی

نوشتن دیدگاه

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس PROMAX Clipper 1510

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور): برای خرید ماشین اصلاح پرومکس 1510کافی است تماس بگیرید و یا کد 760 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

نوشتن دیدگاه

محصولات مرتبط

30 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0