ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس PROMAX Hair Clipper 1472AB

جدید

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) : برای خرید ماشین اصلاح پرومکس 1472AB کافی است تماس بگیرید و یا کد 758 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

جزییات بیشتر

345,000تومان

محصولات شرکتی دارای گارانتی میباشند

- +

 
بررسی تخصصی

ماشین اصلاح سر و صورت  پرومکس PROMAX Clipper 1472ABحرفه ای پیرایش و آرایش مو برای کوتاه کردن، مرتب کردن یا فرم و حالت دادن به موهای سر و صورت مورد استفاده قرار می گیرد و دارای پنج سری است. تیغه بزرگ با پهنای 35 میلیمتر، تیغه متوسط با پهنای 25 میلیمتر، مو زن گوش و بینی ، تیغه کوچک با پهنای 5 میلیمتر و یک سری شیور برای اصلاح در مدل ها و سایزهای مختلف استفاده می شوند.
سری ماشین اصلاح سر و صورت  پرومکسقابل شستشو است. ماشین اصلاح سر و صورت  پرومکسPROMAX 1472AB  دارای خط زن دقیق برای اصلاح و مرتب کردن خط ریش است.  
می توان بدون نصب شانه ها در سه مرحله و سایز مختلف توسط دکمه روی بدنه تیغه اصلی را تنظیم و اصلاح کرد. جنس تیغه متحرک و تیغه ثابت تمام استیل بوده و محور انتقال نیروی موتور به تیغه ها فلزی است که عمر طولانی را ضمانت می کند. دسته ماشین اصلاح سر و صورت  پرومکس دارای سیستم ضد لغزش و صدای ریش تراش فوق العاده کمی است.
ماشین اصلاح سر و صورت  پرومکسدارای ولتاژ جهانی است و  امکان استفاده از آن را در هر نقطه از جهان ممکن می سازد. همراه دستگاه کیف نگهداری ارائه می شود.
ماشین اصلاح سر و صورت  پرومکس دو منظوره است و اگر شارژ دستگاه تمام شود و اصلاح  تمام نشده باشد با اتصال کابل برق می توان از آن استفاده کرد. ماشین اصلاح سر و صورت  پرومکس دارای نشانگر شارژ می باشد و با کامل شدن خاموش می شود. ماشین اصلاح سر و صورت  پرومکس یک پایه پلاستیکی دارد که برای شارژ کردن دستگاه و به عنوان استند قابل استفاده است.
ماشین اصلاح سر و صورت  پرومکس  دارای سیستم اکیو بلید Accublade می باشد و براساس محاسبه دقیق زاویه ها و فاصله های دندانه های تیغه، موجب کارایی بسیار بالای تیغه ها در برش می شود.. مدت زمان لازم برای شارژ کامل توسط آداپتور مخصوص شارژ 8 ساعت و پس از شارژ شدن کامل می توان تا مدت 40 دقیقه از آن استفاده کرد.

فروشگاه ارشاکو از شما درخواست دارد چنانچه تجربه، نقد و بررسی و یا پیشنهادی درباره ماشین اصلاح سر و صورت  پرومکس PROMAX Clipper 1472AB دارید آن را در قسمت نقد و بررسی ثبت نموده و در صورت رضایت از محصول، این صفحه را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.


فروشگاه اینترنتی ارشاکو ماشین اصلاح سر و صورت  پرومکس PROMAX Clipper 1472AB را با قیمت مناسب برای شما مهیا نموده است تا از خرید ماشین اصلاح اورجینال با قیمت مناسب لذت ببرید.

 
ویژگی ها

سایر مشخصات محصول

مدت زمان برای شارژ شدن : 8 ساعت
زمان استفاده پس از شارژ : 45 دقیقه
منبع تغذیه : برقی و شارژِ
دارای قابلیت شستشو :
خط زن :
جنس تیغه ها : استیل

نوشتن دیدگاه

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس PROMAX Hair Clipper 1472AB

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) : برای خرید ماشین اصلاح پرومکس 1472AB کافی است تماس بگیرید و یا کد 758 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

نوشتن دیدگاه

محصولات مرتبط

30 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0