سشوار و حالت دهنده با بخار براون Braun AS 530 MN

جدید

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور): برای خرید سشوار و حالت دهنده براون AS 530 MN کافی است تماس بگیرید و یا کد 3405 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

جزییات بیشتر

850,000تومان

محصولات شرکتی دارای گارانتی میباشند

- +

 
بررسی تخصصی

سشوار براون با توان  1000وات جهت خشک کردن و همچنین حالت دادن به موها و ایجاد فرهای درشت و ریز بسیار مناسب می باشد. سشوار براون دارای سه سری مختلف جهت مرتب کردن و حالت دادن به موهاست که عبارتند از برس گرد 25 میلی متری ، برس بزرگ 40 میلی متری و برس شانه ای حالت دهنده.
از مشخصات سشوار براون می توان به قابلیت بخاردهی دستگاه اشاره نمود. جهت استفاده از عملکرد بخار ابتدا مخزن آب متصل به سر سشوار را باز کرده و آن را با آب شیر پر کنید. درب مخزن را بسته و مجددأ آن را به سر دستگاه محکم پیچ کنید. حال دکمه چرخشی سشوار را بر روی نشانگر تنظیم کنید. دو دقیقه منتظر بمانید تا آب بخار شود. با فشار دادن سر مخزن عملکرد بخار فعال می شود. عملکرد بخار قابل استفاده با تمامی سری ها می باشد.
ویژگی سشوار براون مجهز بودن به سه دمای قابل تنظیم می باشد. دمای 1 مناسب برای عملکرد بخار و حجم کمی از موها می باشد. همچنین از این دما می توان برای خشک کردن ریشه موها استفاده نمود. دمای 2 جهت خشک کردن و حالت دادن حجم بالای مو مناسب است. از دمای 3 می توان برای خشک کردن اولیه موهای خیس به همراه برس حالت دهنده استفاده نمود. دکمه تنظیم دما به صورت چرخشی طراحی شده است و به راحتی قابل چرخش می باشد. با چرخش دکمه چرخشی بنفش دمای مناسب را انتخاب کنید. با دکمه ی سرد میتوان حالت موهها را تثبیت کرد. جهت استفاده از حالت باد سرد کافی است با استفاده از شست دست دکمه چرخشی را به سمت پائین بکشید تا باد سرد فعال شود.
فروشگاه ارشاکو از شما درخواست دارد چنانچه تجربه، نقد و بررسی و یا پیشنهادی درباره سشوار و حالت دهنده Braun مدل AS 530 MN دارید آن را در قسمت نقد و بررسی ثبت نموده و در صورت رضایت از محصول، این صفحه را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.
فروشگاه اینترنتی ارشاکو سشوار و حالت دهنده Braun مدل AS 530 MN را با قیمت مناسب مهیا نموده است تا از خرید سشوار اورجینال با قیمت مناسب لذت ببرید

 
ویژگی ها

سایر مشخصات محصول

طول سیم : 1/8 متر
حلقه آویختن :
فیلتر هوای قابل تعویض :
باد سرد :
نوع مصرف : خانگی
توان : 850-1000 وات

نوشتن دیدگاه

سشوار و حالت دهنده با بخار براون Braun AS 530 MN

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور): برای خرید سشوار و حالت دهنده براون AS 530 MN کافی است تماس بگیرید و یا کد 3405 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

ناموجود
136,000تومان

منو

مقایسه 0