خودرو

قیمت انواع خودروهای ارزان قیمت خارجی در ایران

ارزان ترین خودروهای خارجی در ایران

خودروهای خارجی که در کشور ما با حدود قیمت ۱۰۰ میلیون تومان به فروش می رسند ، در بازارهای جهانی با قیمت پایین به فروش می رسند. واردات خودرو ذهن را به سمت چهار چرخ هایی می برد که قیمت های میلیاردی آن هوش از سر می برد اما در بین انواع لوکس هایی که به کشور وارد می شود خودروهای به نسبت ارزانی البته در مقایسه با اتومبیل از مابهتران نیز دیده می شود.

به سبب حمایت از تولید داخل ، اتومبیل های خارجی که با قیمت پایین در بازار های جهانی به فروش می رسند بازهم در کشور ما با قیمت های حدود ۱۰۰ میلیون تومانی خرید و فروش می شوند .برای مطالعه مقاله قبلی ما می توانید بر روی عنوان”ترفند جدید خودروسازان داخلی برای فروش خودرو چیست ؟“کلیک کنید.

در این گزارش ارزانترین خودرو های وارداتی که طی دوماهه منتهی به اردبیهشت ماه سال جاری وارد کشور شده اند را مشاهده می کنید، این خودرو ها کارزان بازارهای جهانی در بازار داخل قیمت های شگفت انگیزتری دارند.

رنو کپچر

رنو کپچر ، طبق این گزارش در میان خودرو های ارزان قیمت سواری وارداتی  بیشترین آمار را از آن خود کرده، بطوریکه تنها در دوماهه نخست سال جاری تعداد ۸۲۹ دستگاه خودرو وارد کشور شده، این تعداد خودرو وارداتی بیش از ۱۳ میلیون دلار ارزش دلاری و ۶۶۰ میلیارد ریال ارزش ریالی داشته است.

گفتنی است رنو کپچر در بازار داخلی قیمتی در حدود ۱۱۶ میلیون تومان دارد.

قیمت خودرو
قیمت خودرو

هیوندای اکسنت

سواری هیوندای اکسنت دومین خودروی ارزان قیمتی می باشد که بیشترین سهم واردات را از آن خود کرده است .گفتنی است طی دوماهه نخست سال ۹۵ تعداد ۳۲۶ دستگاه از این سواری به ارزش دلاری ۴میلیون معادل ۹۷ میلیارد ریال وارد کشور شده است؛این خودرو در بازار داخلی ۱۰۸ میلیون تومان مبادله می شود.

سانگ یانگ تییولی

سومین خودرو پرطرفدار بازار تییولی است که به تازگی وارد بازار خودرو شده است،از این خودرو تعداد ۱۷۱ دستگاه به ارزش یک میلیون و ۷۰۰ هزار دلار معادل ۵۳ میلیارد ریال وارد کشور شده است؛تییولی در بازار داخلی ۱۱۳ میلیون تومان به فروش می رسد.

رنو داستر

رنو داستر یکی از خودروهای شاسی بلند شهری است که طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است.گفتنی است در دوماهه منتهی به اردیبهشت ماه سال ۹۵ تعداد ۱۰۵ دستگاه از این سواری وارد کشور شده که ارزش آن به ۱میلیون و ۳۰۰ هزار دلار معادل ۱۸ میلیارد ریال می رسد؛این کراس اور شهری در بازار داخل تا ۱۰۴ میلیون تومان معامله می شود.

رنو سیمبل

خودروی رنو سیمبل ، یکی دیگر از تازه وارد های خارجی می باشد که که از این خودرو تعداد ۱۰۴ دستگاه وارد کشور شده که ارزش آن به بیش از یک میلیون دلار و معادل ۳۴ میلیارد ریال می رسد؛ بایستی گفت این خودروی فرانسوی تا ۷۸ میلیون تومان در ۲مدلLEوPEبه فروش می رسد.

رنوفلوئنس

رنو فلوئنس از دیگر محصولات بازار فرانسه سواری است که ازین خودرو ۷۱ دستگاه به ارزش بیش از ۶۵۰ هزار دلار معادل ۲۱ میلیارد ریال وارد کشور شده است؛تا قیمت ۱۰۸ میلیون تومان در آپشن های مختلف می توان این خودرو را در کشور یافت .

Recent search terms:

  • https://ershaco com/blog/قیمت-خودروهای-ارزان-خارجی-ایران/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا