محصولات سدیوس (Seduce)

Seduce-banner

سدیوس (Seduce) یک کمپانی تولید کننده عطر و ادکلن و همچنین محصولات آرایشی و بهداشتی است که از سال 1379 توسط کیانوش رنگ و بوی در منطقه ی آزاد چابهار فعالیتش را آغاز نمود. نخخستین محصولات سدیوس دئودورانت هایی بود که با روایح و کیفیت قابل ملاحظه ای روانه ی بازار شدو توانست اعتماد بسیاری از ایرانیان را جلب نماید.
سدیوس با تجربه 16 ساله تولید محصولات آرایش و بهداشتی در سال 1385 اقدام به ورود حرفه ای در صنعت عطر و ادکلن همگام با استاندارد روز دنیا نمود. فلسفه وجودی سدیوس ارائه محصولات بادوام و ماندگار مطابق با استانداردها و کیفیت روز دنیا با قیمتی مناسب شایسته هموطنان عزیز است. سدیوس برای تحقق رسالت خود با برداشتن قدم های اصولی و محکم از ابتدا تولیدات خود را بر پایه دانش و تحقیقات گسترده در کشورهای پیشرو و صاحب علم و فناوری صنعت تولید عطر نظیر فرانسه ، آلمان، ایتالیا و اسپانیا پایه گذاری نمود.
برند سدیوس به صورت انحصاری به تولید عطرهای ادوپرفیوم, ادوتویلت و ادکلن تحت لیسانس کشور فرانسه با بهره گیری از رایحه و اسانس گل‌ها و میوه‌های طبیعی می‌پردازد و برای تلفیق رایحه های مناسب از بالاترین فناوری‌ها ، علوم و خلاقانه ترین و برترین طراحی‌ها استفاده می‌نماید. کلیه محصولات تولیدی شرکت از صفر تا صد اعم از طراحی برند و شیشه و انتخاب رایحه و ترکیبات آن به عهده کمپانی است. 
از جمله عطر های سدیوس می توان به روایحی چون ادکلن سدیوس مردانه سولانی ، عطر سدیوس زنانه فیس و ادوپرفیوم سدیوس مردانه پریتی اشاره نمود. 
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند سدیوس اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 


کیانوش رنگ و بوی متولد مرداد ماه سال 1350 است . او تحصیلات دوره کارشناسی خود را در رشته شیمی کاربردی دانشگاه شریف گذراند. پس از اتمام تحصیل برند خود را در زمینه ی تولید لوازم بهداشتی در چابهار تاسیس کرد. او با توجه به علاقه ی زیادش به پرفیوم ، در سال 1385 تصمیم به ورود کامل به این عرصه گرفت . از این رو از همان سال سفرهای تحقیقاتی خود را به کشورهای صاحب علم و فناوری این محصول آغاز نمود . او فرانسه را به دلیل مهد اسانس ها و رایح و همچنین آلمان ، ایتالیا و اسپانیا را به دلیل تبحر در متعلقاتی چون شیشه و ماشین آلات تولیدی در نظر گرفت.
پس از سفرهای تحقیقاتی در سال 1387 به گراس فرانسه رفت و در شرکت ژان نیل دوره های رایحه شناسی و فرمولاسیون را گذراند. پس از اتمام دوره ها و اخذ مدارک مربوطه به ایران بازگشت و فعالیت خود را از سر گرفت.
بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.

منو

مقایسه 0
021-55591338