محصولات گلام گلو(Glamglow)

glamglow-banner

گلام گلو(Glamglow) توسط گلن و شانون دلیمور در سال 2010 با هدف تلید محصولات زیبایی تاسیس شد. این کمپانی در ابتدا محصولاتش را به طور انحصاری برای استفاده ی حرفه ای همچون صنایع سرگرمی ، موسیقی ، مد و مذاسم هالیوود عرضه می نمود. یک سال پس از تاسیس محصولات زیبایی گلام گلو برای خرده فروشی ها نیز در دسترس قرار گرفت و در ماههای پس از آن، طوفان گلام گلو جهان را فرا گرفت. در حال حاضر محصولات زیبایی گلام گلو در 86 کشور جهان به فروش می رسد و بیش از 6،500 فروشگاه خرده فروشی لوکس، از سالن های اسپا و هتل های لوکس تا خطوط هوایی و خطوط کروز به فروش محصولات این کمپانی مشغول هستند. طی 6 سال گذشته، GLAMGLOW از یک گفتگو به یک داستان موفقیت باور نکردنی تبدیل شده است. این کمپانی با کسب جایزه های زیبایی و حق ثبت اختراع برای TEAOXI واقعی خود برگزیده شده است و به یک عنوان شناخته شده در سطح جهانی برای درمان سریع معضلات پوستی و ارائه نتایج فوریتبدیل شده است. گلام گلو با ارائه ی برترین ماسک ها همچون ماسک زغال ، ماسک جلبک و .. توانسته به یکی از برترین های این عرصه تبدیل شود. 
در فروشگاه ارشاکو محصولات زیبایی برند گلام گلو با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

 

چند دوست در خانه Glenn & Shannon در تپه های هالیوود مشرف به لس آنجلس گرد هم آمدند، زمانی که یکی از دوستان بازیگر آنها داشت صحبت می کرد و از این موضوع گله داشت که نمی تواند محصولی پیدا کند که پوست خود را فورا آماده و پاک سازی نماید و یا بتواند با آن فورا ضعف های قابل مشاهده و خطوط پوستش را کاهش می دهد و بلافاصله یک درخشش قابل توجهی ایجاد می کند و استفاده از هر محصولی روزها برای نتیجه دادن طول می کشد. این موضوع گفتگو با گلن و شانون و سه بازیگر دیگر در خانه ی آنها بود و آنها به اتفاق آرا موافق بودند که هیچ محصولی با این قابلیت وجود ندارد.
گلن و شانون محصولی را به دوستان بازیگر خود معرفی نمودند تا به طور آزمایشی از آن استفاده نمایند. آنها نه قصد فروش محصول خود را داشتند و تولید انبوه و یا خرده فروشی . آنها محصول خود را در خانه تولید کردند اما آنها مجبور به پرداخت 80 دلار برای تهیه مواد اولیه بودند و این در حالی بود که اوضاع اقتصادیشان به شدت بد بود . آنها تنها دو هفته بود که خانه یشان را خریده بودند و یک ماه دیگر نیز قرار بود فرزندشان به دنیا بیاید. با این حال آنها تصمیمشان را گرفته بودند که محصولات را به رایگان به 4 دوست خود بدهند .
تنها یک هفته بعد هر 4 نفر برگشتند و اعلام کردند که این محصولات واقعا کار می کند و باز هم برای استودیو ها و دوستان دیگرشان از آن می خواستند. در آن زمان محصول گلن و شانون نه نامی داشت و نه بسته بندی به همین دلیل آنها مبلغ کمی را برای تهیه ظرف تعیین کردند و شروع به ساخت محصولشان نمودند.
یک سال به همین منوال گذشت و محصول گلن و شانون در تمام هالیوود و استودیوها مورد استفاده قرار می گرفت. پس از حدود یک سال ، شبی معاون رئیس جمهور با انها تماس گرفت و گفت که محصولات آنها را استفاده کرده و برای خرده فروشی در میان کالاهای لوکس به آن احتیاج دارد. گلن و شانون در همان خانه و در همان اتاق شبانه جعبه ای با کاغذ و روبان ساختند و این آغازی بود برای گلام گلو.


 

بیشتر
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
  • ماسک صورت زغالی گلام گلو مخصوص پاکسازی پوست GLAMGLOW...

    گلام گلو(Glamglow)

    1,942,000تومان در صورت سفارش از خارج از کشور وارد می شود
    پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) : کافی است تماس بگیرید و یا کد 10792 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.
    - +
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338