محصولات پروفیومم روما (Profumum Roma)

Profumum_Roma_banner

پروفیومم روما (Profumum Roma) در سال 1996 در ایتالیا تاسیس شد. داستان تاسیس این کمپانی به زمانی باز می گردد که سلستینو دورانته در دوران جنگ جهانی دوم در زادگاهش ، سنت النا سانتینا ، به کشاورزی و دامداری مشغول بود. او چاقوهای جدیدی را برای این منظور طراحی نمود که مورد استقبال قرار گرفت و سلستینیو را بر آن داشت تا برای کسب فرصت های بزرگ تر به رم برود. او ساخت چاقو و قیچی و بعد از آن دوچرخه را نیز به محصولاتش اضافه نمود . اما همچنان چاقو و قیچی های او بیش از سایر محصولاتش مورد استقبال واقع می شدند. از این رو وی تمرکز خود را بدان های معطوف نمود و رفته رفته تیغ های اصلاح ، انواع صابون ، لوسیون و عطر و ادکلن را به تولیدات خود اضافه کرد. این کمپانی امروز یکی از مهمترین عطرسازان جهان به شمار می آید که در کارنامه ی خود بیش از 36 رایحه را وارد ساخته است.
عطر پروفیومم روما سوریسو ، ادکلن پروفیومم روما دالچیس این فوندو و عطر پروفیومم روما کونفتو از جمله محصولات محبوب این کمپانی به شمار می آیند. 
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند پروفیومم روما اصل با قیمت مناسب عرضه می شود. 

سلستینو و لوئیسا در حال حاضر پدربزرگ و مادربزرگ هستند و نوادگان آنها جوزپه، لوچیانو، ماریا و فیلیس دورانت مدیریت مجمعه را بر عهده دارند. آنها که به دنبال راهی کشف نشده در دنیای روایح بودند در سال 1996 برند پروفیومم روما را راه اندازی نمودند تا شکوه و قدرت رم و منظره ها و صحنه های تاریخی آن را در قالب رایحه به تصویر کشند . 

بیشتر
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338