محصولات لوتو (Lotto)

lotto-banner

لوتو (Lotto) یک کمپانی ایتالیایی مطرح در زمینه ی تولید پوشاک ورزشی است که فعالیت خود را از سال 1973 آغاز نمود. این شرکت خانوادگی در ابتدای تاسیس در مونت بلانو ، در شمال ایتالیا مستقر شد و نخستین محصولاتی را که ارائه داد کفش های ورزشی فوتبال بود. پس از آن رفته رفته دامنه ی محصولاتش را گسترش داده و برای ورزش های تخصصی دیگری نیز تنیس ، بسکتبال و والیبال نیز کفش تولید نمود. پس از آن  خط تولید پوشاک ورزشی نیز به این مجموعه افزوده گردید و در حال حاضر لوتو در بیش از 60 کشور جهان محصولات خود را به فروش می رساند.
خط تولید عطر و ادکلن لوتو در سال 2005 راه اندازی شد و تا سال 2011 توانست 10 رایحه را به مجموعه ی تولیدات خود اضافه نماید. عطر مردانه لوتو من و عطر زنانه لوتو وومن نخستین محصولاتی بود که توسط این کمپانی معرفی گردید. ادکلن لوتو ایر مردانه و عطر لوتو واتر مردانه نیز از جمله آخرین های این کمپانی است که تا کنون تولید و روانه ی بازار شده است.
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند لوتو اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 


لوتو پس از کسب موفقیت در تولید کفش های ورزش خود ، حیطه ی فروش محصولاتش را به خارج از ایتالیا نیز گسترش داد و توانست قراردادهایی برای مسابقاتی چون ویمبلدون و US open و Roland Garros به عنوان اسپانسر مسابقات امضا کند. در دهه 1980 لوتو کفش های ساقدار فوتبالی را تولید نمود که بسیار مورد استقبال قرار گرفت و توانست شهرت خود را بین المللی نماید. 
لوتو در سالهای بین 1993 تا 1998 به عنوان اسپانسر تیم های برتری چون آث میلان ، یوونتوس و رئال زاراگوزا بود . ورزشکاران حرفه ای در رشد این کمپانی نقشی بسیار موثر را ایفا نودند و امروز لوتو نامی آشنا در عرصه ی محصولات ورزشی به شمار می آید. بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.

منو

مقایسه 0
021-55591338