شاخه‌ها

محصولات ایو سن لوران (Yves Saint Laurent)

Yves Saint Laurent

ایو سن لوران YSL (که به عنوان سن لوران در پاریس شناخته می شود) یک خانه مد لوکس است .پیر برگ و ایو سن لوران Designer و موسس این برند هستند.
در دهه 60 و 70 میلادی YSL پوشاک،ژاکت های زنانه و مردانه، شلوار و بوتهای باریک و بلند تولید می کرد که بعدها محصولاتی از قبیل لوازم آرایش ایو سن لوران و عطر ایو سن لوران را به مجموعه ی تولیدات خود افزود. اولین عطر خود را در سال 1964 روانه بازار کرد و تا کنون بالغ بر 173 نوع عطر تولید نموده است. از آخرین محصولاتش می توان به عطر ایو سن لورنت مون پاریس برای بانوان و عطر ایو سن لوران لهوم اولتیم برای آقایان نام برد. در ادامه اشاره ای مختصر به زندگی نامه ایو سن لوران موسس ایو سن لوران Fashion Company خواهیم داشت.
محصولات ایو سن لوران در فروشگاه ارشاکو با قیمت مناسب ارائه می شود.

Yves saint laurent در سال 1936 در پاریس متولد شد. وی پس ازفارغ التحصیلی از مدرسه fashion Design  در کمپانی Christian Diorتا سال 1957 مشغول به طراحی شد. سپس وی بطور شخصی طراحی پوشاک و مد می کرد تا اینکه در سال 1962 با کمک شریکش Pierre Berge موفق به تاسیس کمپانی YSL شد.در دهه 60 و 70 میلادی YSL پوشاک،ژاکت های زنانه و مردانه، شلوار و بوتهای باریک و بلند تولید می کرد که بعدها محصولاتی از قبیل لوازم آرایشی و عطر و ادکلن را به مجموعه ی تولیدات خود افزود. در سال 1999 Gucci برند YSL را خریداری کرد و طراحیش را به Tom Ford سپرد. در سال 2002 YSL بر اثر یکسری مشکلات در آستانه فروپاشی بود اما با کمک گروه Gucci پابرجا ماند. مدیریت YSLرا Stefano Pilatiپس از رفتن Tom Ford  و مرگ Yves saint laurent در سال 2008 بر عهده گرفت.

بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 16 از 76 آیتم
نمایش 1 - 16 از 76 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0