فهرست محصولات این تولید کننده ایو سن لوران (Yves Saint Laurent)

ایو سن لوران YSL (همچنین به عنوان سن لوران در پاریس شناخته می شود) یک خانه مد لوکس است که توسط ایو سن لوران و پیر برگ تاسیس شده است.
در دهه 60 و 70 میلادی YSL پوشاک،ژاکت های زنانه و مردانه، شلوار و بوتهای باریک و بلند تولید می کرد که بعدها محصولاتی از قبیل لوازم آرایشی و عطر و ادکلن را به مجموعه ی تولیدات خود افزود.

Yves saint laurent در سال 1936 در پاریس متولد شد. وی پس ازفارغ التحصیلی از مدرسه fashion Design  در کمپانی Christian Diorتا سال 1957 مشغول به طراحی شد. سپس وی بطور شخصی طراحی پوشاک و مد می کرد تا اینکه در سال 1962 با کمک شریکش Pierre Berge موفق به تاسیس کمپانی YSL شد.در دهه 60 و 70 میلادی YSL پوشاک،ژاکت های زنانه و مردانه، شلوار و بوتهای باریک و بلند تولید می کرد که بعدها محصولاتی از قبیل لوازم آرایشی و عطر و ادکلن را به مجموعه ی تولیدات خود افزود. در سال 1999 Gucci برند YSL را خریداری کرد و طراحیش را به Tom Ford سپرد. در سال 2002 YSL بر اثر یکسری مشکلات در آستانه فروپاشی بود اما با کمک گروه Gucci پابرجا ماند. مدیریت YSLرا Stefano Pilatiپس از رفتن Tom Ford  و مرگ Yves saint laurent در سال 2008 بر عهده گرفت.

بیشتر
در هر صفحه
نمایش 1 - 36 از 55 آیتم
نمایش 1 - 36 از 55 آیتم
=