شاخه‌ها

محصولات شانل (CHANEL)

شانل CHANEL

شانل (CHANEL) که از مطرح ترین برندهای عرصه مد و فشن و جزو پیشتازان این صنعت است، توسط گابریل بونور «کوکو» شانل معروف به افسانه مد ، بالغ بر یک قرن است که در حال فعالیت می باشد و همواره مورد توجه دوستداران مد به ویژه سلبریتی هابوده است. 
شانل از قدیمی ترین تولید کنندگان عطر در جهان است که اولین محصول خود را با نام عطر زنانه شانل Bel Respiro در سال 1920 معرفی کرده است. از سری عطر های پر طرفدار و البته قدیمی ترین سری عطر و ادکلن CHANEL باید از عطر شانل شماره 5 ( عطر شانل 5) نام برد که اولین آن در سال 1921 و  آخرینش در سال 2016 تولید و عرضه شده است. از دیگر مجموعه های شانل می توان به مجموعه عطر شانل چنس که مجموعه ای صرفا زنانه است و تولید آن از سال 2003 آغاز کشته ، و همچنین مجموعه عطر شانل الور زنانه و مردانه که از سال 1996 معرفی شده است، اشاره داشت. کوکو شانل نیز از دیگر مجموعه های این برند نامی است که به مجموعه عطر کوکو مادمازل شانل و عطر مادمازل شانل نیز شهرت دارد و از روی نام موسس برند نامگذاری شده است از سال 1984 به بازار عرضه شده است. (تولیدات مجموعه عطر کوکو شانل مردانه نیست و صرفا مختص بانوان می باشد. ) اما یکی از مشهورترین عطرهای کمپانی CHANEL برای آقایان عطر بلو شانل می باشد که در سال 2014 معرفی شده و رایحه ای خنک دارد.
عطر و ادکلن برند شانل اصل در فروشگاه ارشاکو با قیمت مناسب ارائه می گردد.

کوکو شانل در 19 اوت 1988 در فرانسه به دنیا آمد. هیکل لاغر پسرانه او و مدل موی کوتاه و پوست برنزه او، همچنین دوران کودکی سرشار از فراز و نشیبش، اندیشه و تصورات او را در این مورد که زنان مدرن دنیا چگونه باید نگاه کنند، عمل کنند و لباس بپوشند، نیرو بخشید و تقویت کرد. شانل در تمام دوران فعالیت خود موفق بود و در سرتاسر قرن بیستم، به یک داور عالی و برجسته ذوق و سلیقه زنان تبدیل شد. وی که یک طراح مد پیشتاز فرانسوی بود پیش از آغاز فعالیتش به خوانندگی مشغول بود و پس از ورود به عرصه مد با توجه به رویکرد فلسفه مدرن، الهام گرفتن از مدل های لباس مردانه و دنباله روی از طراحی هایی که در عین سادگی لوکس و گران قیمت بودند، توانست از خود چهره ای ماندگار در عرصه مد قرن بیستم به جای بگذارد. شانل اولین فروشگاهش را در سال 1913 در پاریس افتتاح کرد و کار خود را با طراحی و فروش کلاه آغاز نمود. در اوایل دهه 1920 اولین عطر خود را وارد بازار کرد و اندکی بعد با تولید عطر CHANEL N5 به شهرت جهانی رسید. کوکو شانل معتقد بود " خانومی که عطر نمی زند آینده ای ندارد". با شروع جنگ جهانی دوم و اشغال فرانسه کوکو فروشگاه خود را تعطیل کرد و پس از اتمام جنگ با تلاش فراوان توانست مجددا در دهه 70 زندگی اش به شهرت دست یابد. پس از مرگ شانل در سال 1971 معاونان و دستیارانش مسئولیت را بر عهده گرفتند تا سال 1983 که کارل لگرفلد توانست با توانایی خود در استخراج مستمر از بایگانی شانل، اهمیت سهم کوکو شانل در فشن زنان قرن بیستم را تصدیق کند و ادامه دهنده راه او گردد.


بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 16 از 44 آیتم
نمایش 1 - 16 از 44 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0