دستگاه بخور سرد و گرم برمد Bremed Cool And Warm Mist Humidifier BD 7620

جدید

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) : کافی است تماس بگیرید و یا کد 12224 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

جزییات بیشتر

404,000تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

دستگاه بخور سرد و گرم برمد Bremed Cool And Warm Mist Humidifier BD 7620 دارای یک مخزن 6 لیتری می باشد. استفاده از دستگاه های بخور به ویژه در فصل سرما می تواند یکی از راهکارهای جلوگیری از ابتلا به سرماخوردگی و همچنین درمان آن باشد. خشکی مجاری تنفسی و مخاط بینی یکی از معضلاتی است که عموما با سرد شدن هوا موجبات ناراحتی افراد را به جود می آورد، از این رو داشتن یک دستگاه بخور می تواند کمک بزرگی در این راستا انجام دهد. به علاوه خانوده هایی که دارای نوزاد و یا کودک هستند نیز داشتن یک دستگاه بخور یکی از ملزوماتشان محسوب می گردد. دستگاه بخور BD 7620 یکی از عمده ترین مزیائی که نسبت به محصولات مشابه خود دارد امکان ایجاد بخور سرد و بخور گرم می باشد و از این رو با تهیه آن می توان دو دستگاه را در یکی خلاصه نمود.
دستگاه بخور برمد می تواند 300 میلی لیر در ساعت بخور تولید نماید و همچنین صفحه ی آن کاملا لمسی بوده و در صورت اتمام آب به طور اتوماتیک خاموش می گردد. همچنین دمای بخور گرم آن بین 55 تا 60 درجه سانتیگراد می باشد و از سیستم پیش گرمایش استفاده می نماید. از دیگر ویژگی های BD 7620  می توان به قابلیت اندازه گیری طوبت هوا و نمایش آن ، دارای قابلیت مدیریت زمان استفاده از دستگاه تا 12 ساعت و فیلتر سرامیکی قابل شستشوی دستگاه اشاره نمود. 

فروشگاه ارشاکو از شما درخواست دارد چنانچه تجربه، نقد و بررسی و یا پیشنهادی درباره دستگاه بخور سرد و گرم برمد Bremed Cool And Warm Mist Humidifier BD 7620 دارید آن را در قسمت نقد و بررسی ثبت نموده و در صورت رضایت از محصول، این صفحه را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.
فروشگاه اینترنتی ارشاکو  دستگاه بخور سرد و گرم برمد Bremed Cool And Warm Mist Humidifier BD 7620 را با قیمت مناسب برای شما مهیا نموده است تا از خرید مرطوب کننده هوا اورجینال با قیمت مناسب لذت ببرید.

نوشتن دیدگاه

دستگاه بخور سرد و گرم برمد Bremed Cool And Warm Mist Humidifier BD 7620

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) : کافی است تماس بگیرید و یا کد 12224 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

نوشتن دیدگاه

محصولات مرتبط

30 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0