آرایشی و زیبایی

چگونه لک های تیره ی پوست را از بین ببریم؟

محصولات اوریجینز یکی از بهترین گزینه ها برای مراقبت و درمان مشکلات پوستی به شمار می رود. استفاده از محصولات کاملا طبیعی و اثرگذار این کمپانی ، برای انواع پوست با انواع مشکلات توصیه می شود. ما در ادامه محصولات برتر اوریجینز در این زمینه را به شما معرفی خواهیم کرد.

یکی از مشکلاتی که این روزها با آن بیشتر رو برو می شویم ، بروز لکه های تیره روی پوست می باشد. اکثر افراد با استفاده از کرم های آرایشی سعی در مخفی کردن این لکه ها دارند که خود این کار نیز موجب عمیق تر شدن این لکه ها در پوست می شود. به غیر از لیزر که یکی از راه های کمرنگ کردن و از بین بردن این لکه ها می باشد ، استفاده از یک سری محصولات خاص نیز اثر این لکه ها بر پوست را تا حدود زیادی کاهش می دهد که اکثرا دوره ی درمان طولانی مدتی را شامل می شوند. اما این دوره ی طولانی مدت عوارض بسیار کمتری را نسبت به سایر روش ها شامل می شود. در ادامه به بررسی 6 محصول ویژه از کمپانی origins می پردازیم که نتایج موثری بر روی لکه های تیره پوست داشته اند :

1.سرم روشن کننده فوق العاده لکه های تیره پوست دکتر اندرو ویل origins

سرم روشن کننده اوریجینز ارشاکو

مناسب برای پوست های:

معمولی – چرب – مرکب – خشک – حساس

معرفی محصول:

سرم غلیظ با خاصیت روشن کنندگی رنگ پوست

درمان:

لکه های تیره پوست

رنگ نامتوازن پوست

بافت ناهموار و زبر

بررسی محصول:

این سرم بسیار غلیظ توسط دکتر ویل از ترکیب چند روشن کننده ی طبیعی از جمله رزا رکسبرگی ، گل صدتومانی سفید و شیرین بیان تهیه شده است. این ترکیب بر روی کمرنگ کردن لکه های تیره و هماهنگ سازی رنگ پوست تاثیر کاملا عینی دارد. پس از استفاده ، این لکه ها به مرور زمان روشن تر شده و شفافیت به پوست شما باز می گردد.

بدون مواد:

پارابن – سولفات – فتالات

نکات تکمیلی:

دکتر ویل معتقد است وجود لکه های بی رنگ بر روی پوست به علت حساسیت و سوزش در آن ناحیه پدید می آیند و این محصول نه تنها این موارد را درمان می کند بلکه از بوجود آمدن دوباره این مشکلات نیز جلوگیری می کند.

روش استفاده:

صبح و عصر بر روی صورت تمیز اعمال کنید.

برای خرید و یا سفارش محصول مورد نظر می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

Buy-Now-button

2.ماسک صورت شب مگا روشن کننده لکه های تیره دکتر اندرو origins

ماسک شب مگا روشن کننده اوریجینز ارشاکو

معرفی محصول:

یک ماسک صورت شب با خاصیت فوق آبرسانی و روشن کنندگی پوست با بهره گیری از ترکیباتی نظیر رزا رکسبرگی ، ویتامین c و ملاس و عصاره دانه بلوط به نرم شدن پوست ، هماهنگ سازی رنگ صورت و بازگشت شفافیت به آن می انجامد.

بررسی محصول:

این محصول حالت ارتجاعی و درخشندگی را به پوست شما بازگردانده و در طول خواب ، مشکلات عدم توازن در رنگ پوست را مرهم می بخشد. ترکیب قدرتمند روشن کننده ی دکتر ویل گرفته شده از ویتامین c ، رزا رکسبرگی ، ملاس ، گل صدتومانی سفید ، عصاره دانه بلوط و آبرسان های فوق العاده قدرتمند به برگرداندن حالت ارتجاعی ، درخشندگی ، توازن رنگ ، بهبود آسیب های وارده به رنگ پوست ، محو کردن لکه های تیره در طول خواب کمک می کند. صورتی روشن ، شفاف و درخشان حاصل استفاده از این سرم می باشد.

بدون مواد:

پارابن – سولفات – فتالات

روش استفاده:

قبل از خواب سرم را به آرامی روی پوستتان ماساژ داده و با آن بخوابید.

برای حرید و یا سفارش محصول مورد نظر می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

Buy-Now-button

3.کاهش دهنده تیرگی و روشن کننده دور چشم دکتر اندرو ویل origins

کاهش دهنده تیرگی دور چشم اوریجینز ارشاکو

معرفی محصول:

یک کرم دور چشم قوی با اثر کاهش سیاهی دور چشم و ظاهری روشن تر و شفاف تر

بررسی محصول:

با استفاده از ترکیبی روشن کننده متشکل از رزا رکسبرگی ، گل صدتومانی سفید ، مگنولیا ، شکوفه آلو و اپتیک محض ، این کرم قادر است گودی زیر چشم را بهبود بخشیده ، پف اطراف چشم را کاهش می دهد و پوست های شکننده را تقویت می کند. مناسب برای همه ی پوست ها ، این محصول لکه های تیره بوجود آمده بر اثر نور آفتاب ، پیری ،آلرژی و خستگی را درمان می کند. علاوه بر درمان علائم و  جلوگیری از بازگشت مجدد آنها ، ظاهر افتاده ی صورتتان را کشیده ، به خوبی جذب پوست شده و درخشندگی را به چهره ی شما بازمی گرداند. پس از مصرف ، بلافاصله شاهد چشمان  روشن تر ، درخشان تر و جوان تر خواهید بود.

بدون مواد:

پارابن – سولفات – فتالات

نتیج تحقیقات:

86% از مصرف کنندگان از درمان سیاهی دور چشم خود پس از تنها 4 هفته استفاده خبر دادند

90% از مصرف کنندگان شاهد تاثیر واضح آن بر تنظیم رنگ نواحی اطراف چشم در 4 هفته بودند

روش استفاده:

صبح و عصر استفاده کنید

برای خرید و یا سفارش محصول مورد نظر می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

Buy-Now-button

4.کرم صورت مرطوب کننده بدون چربی ، مگا روشن کننده و تنظیم کننده رنگ پوست SPF 30 دکتر اندرو ویل origins

مرطوب کننده بدون چربی و روشن کننده اوریجینز ارشاکو

معرفی محصول:

کرم صورت مرطوب کننده و ضد آفتاب روزانه برای تنظیم رنگ پوست صورت

بررسی محصول:

دکتر ویل توانسته است از نظر پزشکی ثابت کند روشن کننده های پوست موجب بازگرداندن درخشش ، اصلاح مرطوب نگه دارنده های ضعیف صورت ، و حفاظت از صورت در مقابل مشکلات رنگ رفتگی در آینده شوند. این مرطوب کننده ی بدون چربی به کمک ترکیب رزا رکسبرگی ، گل صدتومانی سفید و بازدارنده ملانین پالماریا به طور واضح به کاهش لکه های تیره و رنگ پریدگی پوست ، افزایش وضوح و روشنایی صورت های ناهموار کمک می کند. مناسب برای انواع پوست ، ضدآفتاب 30 اثرات مخرب اشعه فرابنفش را مهار کرده و از تشکیل لکه های بیشتر در آینده جلوگیری می کند.

بدون مواد:

پارابن – سولفات – فتالات

نتایج تحقیقات:

در آزمایشات بالینی ، 91% از مصرف کنندگان شاهد بهبود در تنظیم رنگ پوست پس از 4 هفته مصرف بودند

روش استفاده:

هر روز صبح به عنوان بخشی از برنامه ی روتین خود از آن استفاده کنید

برای خرید و یا سفارش محصول مورد نظر می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

Buy-Now-button

5.کرم صورت پاک کننده و مگا روشن کننده پوست دکتر اندرو ویل origins

معرفی محصول:

یک پاک کننده با خاصیت روشن کنندگی پوست و لایه برداری ملایم

بررسی محصول:

این محصول یک پاک کننده قوی می باشد که به صورت فوم مورد استفاده قرار می گیرد و با کمک ترکیبی از روشن کننده های طبیعی دکتر ویل قادر به پاکسازی ملایم پوست بوده و ناهمواری ها را صاف می کند. پس از مصرف ، پوست شما احساس پاکیزگی و شادابی خواهد کرد.

بدون مواد:

پارابن – سولفات – فتالات

نکات تکمیلی:

آسیب های ناشی از اشعه uv ؟ جای جوش ؟ قبل از هر اقدام جدی و شدید ، ابتدا به دست یافته های درخشان دکتر ویل توجه کنید. اگر چه این نتایج بدست آمده از طریق اقدامات بالینی صورت نگرفته است ، اما آزمایش های انجام شده در طی 4 هفته ، کاهش ظاهری لکه های تیره را بر روی پوست بیان می کند. این ترکیب به علت دارا بودن روشن کننده هایی طبیعی نظیر رزا رکسبرگی بسیار قدرتمند عمل کرده و با تسکین احساس سوزش به عدم پدیدار شدن دوباره ی آنها کمک می کند. پوست شما تمیز ، روشن و درخشنده خواهد ماند. با وجود تمام مواد قدرتمندی که در این ترکیب استفاده شده اند ، این محصول بر روی انواع پوست ها به آرامی اثر می کند.

روش استفاده :

صبح و عصر به عنوان بخشی از کرم صورت مگا روشن کننده ی خود استفاده کنید

برای خرید و یا سفارش محصول مورد نظر می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

Buy-Now-button

6.کرم صورت مرطوب کننده و مگا روشن کننده پوست دکتر اندرو ویل origins

مرطوب کننده و مگا روشن کننده اوریجینز ارشاکو

معرفی محصول:

یک لوسیون صورت با خاصیت روشن کنندگی که به تنظیم رطوبت و روشنایی پوست شما کمک می کند.

بررسی محصول:

این کرم صورت آبرسان روزانه با ترکیب طبیعی از مواد روشن کننده به تنظیم رطوبت ظاهری پوست در کنار تقویت نگه دارنده های رطوبت در زیر پوست ، نتایج دلخواهی برای شما به ارمغان می آورد. خشکی و ناهمواری های آزاردهنده به طور قابل توجهی ناپدید شده و پوستتان را نرم ، براق و شاداب می کند.

بدون مواد:

پارابن – سولفات – فتالات

نکات تکمیلی:

آسیب های ناشی از اشعه uv ؟ جای جوش و زخم ؟ علائم پیری ؟ قبل از هر اقدام جدی و شدید ، ابتدا به دست یافته های درخشان دکتر ویل توجه کنید. اگر چه این نتایج بدست آمده از طریق اقدامات بالینی صورت نگرفته است ، اما آزمایش های انجام شده در طی 4 هفته ، کاهش ظاهری لکه های تیره را بر روی پوست بیان می کند. این ترکیب به علت دارا بودن روشن کننده هایی طبیعی نظیر رزا رکسبرگی بسیار قدرتمند عمل کرده و با تسکین احساس سوزش به عدم پدیدار شدن دوباره ی آنها کمک می کند. پوست شما تمیز ، روشن و درخشنده خواهد ماند. با وجود تمام مواد قدرتمندی که در این ترکیب استفاده شده اند ، این محصول بر روی انواع پوست ها به آرامی اثر می کند.

روش استفاده:

صبح و عصر به عنوان بخشی از کرم صورت مگا روشن کننده ی خود استفاده کنید

برای خرید و یا سفارش محصول موردنظر می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

Buy-Now-button

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا